Najlepsze wibratory króliczki - ranking

Rankingi

O rankingu

Wibratory króliczki

Zazwyczaj wibrator ma w miarę prosty, obły kształt, a do stymulacji używany jest jego trzon. Wibratory króliczki są pod tym względem jednym z niewielu wyjątków. Składają się z dwóch części, czyli właśnie trzonu oraz drugiej wypustki, służącej do stymulacji klitorisu. Są więc połączeniem klasycznego wibratora z masażerem łechtaczki. Taka budowa niesie ze sobą wiele możliwości i właśnie za nie wibratory króliczki są tak lubiane przez kobiety.

Wibrator króliczek dla wymagających kobiet

Bez wątpienia ten właśnie wibrator należy do najbardziej popularnych sex akcesoriów. Stał się nawet bohaterem jednego z odcinków serialu Seks w wielkim mieście. Pokazał tam, na co go stać i pokazuje to każdego dnia w sypialniach wielu kobiet. Oczywiście w naszym rankingu wibratorów króliczków znajdziecie pełen przekrój tych modeli – a wszystkie świetne, w tym co robią.

Skąd wzięła się tak niewinna nazwa u gadżetu przeznaczonego do dawania rozkoszy? Otóż pierwsze modele wibratorów króliczków powstały w Japonii, gdzie prawo nie pozwalało na zbyt realistyczne przedstawienie miejsc intymnych. Wibratory miały więc często postać przeróżnych zwierzątek, wśród których królik zdecydowanie zyskał największą popularność. Jego długie uszy sprawdzają się podczas stymulacji łechtaczki, a i wizualnie podobają się kobietom.

Budowa wibratora króliczka pozwala na różne sposoby pobudzenia. Stąd też mówi się o nich, że są to wibratory wielofunkcyjne. Główny trzon może być prosty, jak w modelach klasycznych, albo też lekko wygięty, co pozwala także na mocne pobudzenie punktu G. Jednocześnie cały czas stymulowana jest łechtaczka, więc możliwości takiego wibratora są wyjątkowo duże.

Przeważająca większość kobiet osiąga orgazm właśnie podczas stymulacji łechtaczki lub równoczesnej z nią penetracji. Nasz ranking wibratorów króliczków to najlepszy i najskuteczniejszy sposób na taki orgazm.

Idealny wibrator wielofunkcyjny

Oczywiście każda kobieta ma ulubiony sposób stymulacji, który też może zmieniać się w zależności od sytuacji, pragnień czy stopnia pobudzenia. Wibratory króliczki wychodzą naprzeciw tym wymaganiom, oferując wiele różnych trybów pracy. Różnią się one prędkością, natężeniem, mocą wibracji. Sterowanie pracą trzonu oraz stymulatora łechtaczki w nowoczesnych wibratorach króliczkach jest niezależne. Dzięki temu nie stanowi problemu dobranie ulubionego sposobu pracy i sprawianie sobie przyjemności w najbardziej preferowany sposób. Te wibratory wielofunkcyjne oferują więc większe możliwości niż bardziej klasyczne modele, pozwalające jedynie na penetrację. Są więc bardzo popularne wśród kobiet wymagających i znających swoje potrzeby.

Dla jeszcze lepszego dopasowania możliwości wibratorów do potrzeb kobiety, wyposażone są one w różne dodatkowe opcje.

Mogą to być na przykład:

 • rozdwojona końcówka, pozwalająca otaczać łechtaczkę z dwóch stron,

 • podgrzewana końcówka penetrująca, dzięki której wrażenia podczas pracy wibratora króliczka są bardziej naturalne,

 • kształt kojarzący się z penisem, sprawiający, że wibrator wielofunkcyjny wygląda realistycznie,

 • obrotowe perełki, kuleczki umieszczone pod powierzchnią wibratora, stymulujące ścianki pochwy,

 • wygięta końcówka penetrująca, pozwalająca na stymulację punktu G,

 • końcówka stymulująca pobudzająca falami powietrza jak masażer bezdotykowy,

 • sterowanie za pomocą pilota bezprzewodowego,

 • sterowanie za pomocną aplikacji, w tym również na bardzo dużą odległość, przez internet,

 • pulsująca, posuwista główka wibratora. Sprawia ona, że penetracja bardziej przypomina seks z partnerem,

 • wypustki i nierówności na powierzchni, dla większej skuteczności pracy,

 • dodatkowa końcówka do stymulacji analnej.

Te i inne możliwości czekają na was w naszym rankingu wibratorów króliczków!

Najlepszy wibrator z króliczkiem

Wszystkie powyższe opcja wprowadzane są po to, by dać kobiecie jak największą satysfakcję podczas używania, w pojedynkę czy też z partnerem. Oczywiście wibratory króliczki różnią się między sobą także wielkością. Końcówki penetrujące czy stymulujące mogą mieć przeróżną długość i średnicę, by idealnie wpasować się w kobiece gusta.

Nie jest więc zaskoczeniem, że właśnie wielofunkcyjne wibratory króliczki są często wskazywane, jako najlepszy zakup. Tym bardziej że wielokrotnie są one nie tylko niezwykle funkcjonalne, ale także ładne. Elegancki design, widoczny zwłaszcza w najnowszych kolekcjach wibratorów królików, stonowana kolorystyka, czasami delikatne zdobienia… Takie gadżety erotyczne przyjemnie jest nie tylko używać, ale brać do ręki.

Niemal każdy wibrator króliczego może być używany z wielką swobodą w czasie masturbacji i gry wstępnej. Również pod prysznicem, czy w łazience, wibratory króliczki są bowiem zazwyczaj wodoodporne.

Połączenie wibratora klasycznego ze stymulatorem łechtaczki oznacza olbrzymią funkcjonalność. Jednak na który z nich się zdecydujecie? Decyzja nie należy do łatwych, ale właśnie po to stworzyliśmy ranking wibratorów króliczków. Wszystkie prezentowane w nim modele są świetne w tym co robią, przyjemność z ich używania jest podwójna. Tak, jak dwie są końcówki służące do pieszczot i spełniania kobiecych pragnień.