Najlepsze jajka wibrujące - ranking

Rankingi

O rankingu

Jajka wibrujące

Jajko wibrujące to dyskretny i bardzo sprawny gadżet erotyczny. Sięgająca po nie kobieta może być pewna, że znakomicie sprawdzi się w stymulacji waginalnej. Jajeczko wibrujące pieści od środka, ale jednocześnie pozwala na ćwiczenia mięśni Kegla, które mają niebanalne znaczenie dla zdrowia kobiety. Jajko wibrujące z powodzeniem można używać w pojedynkę i z partnerem, w domu, sypialni i… miejscach publicznych.

Jak działa jajko wibracyjne?

Ten rodzaj gadżetów erotycznych różni się od tradycyjnych wibratorów, chociaż wyposażony jest w podobny mechanizm i silnik. Jajeczko wibrujące jest jednak sporo mniejsze. Nie trzeba trzymać go w dłoni, by móc korzystać z jego możliwości i pieścić się nim. Zamiast tego ten wibrator jajeczko jest wkładany do waginy praktycznie w całości. Na zewnątrz pozostaje tylko końcówka, pozwalająca na sprawne wyjęcie jajeczka po skończonej zabawie. Może mieć postać sznureczka czy ogonka, na pewno jednak jest tak wąska i nieduża, by nie powodować dyskomfortu podczas noszenia jajeczka wibrującego.

Główna część jajeczka wibrującego jest stosunkowo nieduża, mierzy kilka centymetrów. Włożone do środka waginy nie powoduje więc żadnych problemów przy używaniu go. Jajeczkiem wibrującym można normalnie chodzić, wykonywać codzienne czynności, pieścić się w zaciszu sypialni czy nosić podczas gry wstępnej.

Wszystko to sprawia, że modele z naszego rankingu jajek wibrujących są tak bardzo uniwersalne i wielozadaniowe.

Jajeczko wibrujące do mięśni Kegla

Mięśnie Kegla to inaczej mięśnie dna miednicy. Mają je więc zarówno kobiety, jak i mężczyźni, chociaż to te pierwsze przywiązują do nich większą wagę i częściej je ćwiczą. Zalecenia lekarzy seksuologów mówią wręcz, że mięśnie Kegla powinny trenować wszystkie kobiety. Szczególnie zaś te, które rodziły siłami natury, mają problem z nietrzymaniem moczu albo też chcą przeżywać bardziej intensywną przyjemność podczas stosunku. To właśnie odpowiednia kondycja mięśni dna miednicy sprawia, że kobieta może łatwiej osiągnąć orgazm, a także przezywać go z większą intensywnością.

Jak trenować mięśnie Kegla? Możliwości jest kilka jak na przykład odpowiednie ćwiczenia fizyczne czy też noszenie tak zwanych kulek gejszy. Jednak ćwiczenia mięśni Kegla można prowadzić również wykorzystując jajko wibrujące.

Wprowadza się je do waginy analogicznie jak kulki gejszy, od których jest zazwyczaj trochę większe. Samo noszenie jajka wibrującego w waginie może działać stymulująco na mięśnie Kegla i pobudzać je do aktywności. Niektóre z modeli, prezentowane również w naszym rankingu jajek wibrujących, są w tej sprawie wyjątkowo skuteczne. Dysponują nie tylko tradycyjnym zestawem wibracji, ale także specjalnymi programami, przeznaczonymi właśnie do ćwiczeń mięśni dna miednicy. Stąd też jajko wibrujące opinie w tym względzie zbiera bardzo pozytywne, pozwalając kobiecie na połączenie ćwiczeń dla zdrowia z przyjemnością.

Jednocześnie takie wibrujące jajko na pilota jest proste w sterowaniu i dyskretne. Jeszcze kilka czy kilkanaście lat temu te akcesoria erotyczne ciężko było nazwać wygodnymi w obsłudze, były bowiem połączone z pilotem za pomocą kabelka. Obecnie wibrujące jajko bezprzewodowe może być używane bardzo swobodnie, w praktycznie każdym miejscu i okolicznościach.

Używanie jajeczka wibrującego

Najbardziej typowym sposobem na korzystanie z wibrującego jajka jest stymulacja waginalna. Aby łatwiej włożyć je do środka, zalecane jest użycie środka nawilżającego. Podobnie jak wibrator, jajeczko wibrujące najczęściej pokryte jest silikonem, więc musi to być lubrykant wodny.

Po włożeniu jajeczka na zewnątrz pozostaje ogonek, za który będzie można je łatwo wyjąć. Wibrujące jajeczko bezprzewodowe sterowane jest pilotem, więc w każdej pozycji będzie można obsługiwać je równie wygodnie. Dodatkowo nie wymaga ono przytrzymywania dłonią, co sprawia, że komfort używania go jest jeszcze większy.

Jajko wibrujące może być bardzo podniecającą częścią gry wstępnej, a połączeniu z dowolnymi innymi pieszczotami, jakimi ciało kobiety będzie obdarzał partner. Może to być stymulacja dłońmi, ustami, lizanie, seks oralny. Jednocześnie takie jajeczko na pilota nie musi być używane wyłącznie w domu czy sypialni. Jego dyskretna forma i poręczna wielkość pozwalają na noszenie go również w miejscach publicznych. Na spacerze, zakupach, randce – to wszystko miejsca, gdzie jajko wibrujące może być używane do stymulacji.

Jest to na pewno jego przewaga w porównaniu do tradycyjnych wibratorów. Właście z tego powodu, dla dreszczyku emocji i podniecenia, część kobiet z takim zainteresowaniem będzie śledzić nasz ranking jajek wibrujących. Pozostałe panie na pewno z wielką przyjemnością będą korzystać z jajeczek wibrujących w domu, w pojedynkę czy z partnerem. Ten uniwersalny gadżet nadaje się do pieszczot, stymulacji, ćwiczeń mięśni Kegla, co czyni je tak dobrym zakupem.