Najlepsze mini wibratory - ranking

Rankingi

O rankingu

Mini wibratory

W akcesoriach erotycznych liczą się ich możliwości, niekoniecznie zaś sam rozmiar. Najlepszym tego przykładem są mini wibratory, które choć małe, to jednak potrafią bardzo skutecznie podniecić kobietę. Mimo niedużych wymiarów potrafią zaskoczyć ogromem przyjemności, jaki niesie ze sobą ich używanie. W wielu przypadkach to właśnie nieduży rozmiar może być czynnikiem decydującym. Dlatego też mini wibratory zajmują tak wysokie miejsca na listach popularności i są tak chętnie kupowane przez kobiety.

Wibrator mały, ale wiele potrafi

Z samej swoje definicji mini wibratory nie mogą być zbyt duże. Ich najmniejsze wersje mają dosłownie kilka centymetrów długości. Są to tak małe wibratory, że po angielsku nazywa się je bullet, wibrator pocisk. Podobne są do niego nie tylko wymiarami, ale też samą swoją formą. Podłużny kształt, o delikatnie zwężonym czubku faktycznie przypomina nabój czy pocisk.

Taki bullet wibrator sprawdza się podczas stymulacji sutek, łechtaczki, warg sromowych, jest jednak zbyt mały do penetracji. Jednak nie wszystkie małe wibratory mają aż tak małe rozmiary. Mogą one sięgać do kilkunastu centymetrów długości, mniej więcej tyle, co drobna damska dłoń. I tak jak mieszczą się w dłoni, tak też zmieszczą się w każdym innym miejscu.

Atutem mini wibratorów na pewno jest możliwość ich dyskretnego przechowywania w nocnej szafce, zabrania ze sobą na urlop czy wyjazd, ukrycia w podręcznym bagażu czy w kosmetyczce. Nierzucający się w oczy mały wibrator w razie potrzeby może być zawsze pod ręką. Gotowy zademonstrować swoje możliwości i przynieść kobiecie rozkosz.

Nie musicie się obawiać, że wibrator mały rozmiarem będzie miał równie małą skuteczność. Może kiedyś faktycznie było tak, że tylko duże modele były wyposażone w mocne i wydajne silniki. Obecnie technika rozwinęła się na tyle, że małe wibratory mogą być naprawdę solidnie wykonane, czego przykładem jest nasz ranking mini wibratorów.

Każdy tam prezentowany model będzie sprawdzał się bardzo dobrze przy stymulacji łechtaczki, w czasie gry wstępnej czy też używany w pojedynkę. Jeśli zdecydujecie się nabyć model odpowiednio długi, to również stymulacja punktu G czy penetracja nie będą problemem.

Najważniejsze, aby był on wyposażony w mocny silnik, miał dopasowany do ciała kształt i był pokryty bezpiecznymi dla ciała materiałami. Do tych zalicza się np. silikon czy plastik, z których zrobionych jest większość mini wibratorów.

Małe wibratory – co warto o nich wiedzieć?

Jeśli nie lubicie mocnej, głębokiej penetracji, to właśnie mini wibrator jest dla was stworzony. Zazwyczaj najbardziej wrażliwe na stymulację są pierwsze centymetry waginy, można powiedzieć, że okolice samego wejścia do niej. Także punkt G jest położony stosunkowo płytko, mniej więcej na głębokość palca. Tak więc te erogenne miejsca są jak najbardziej w zasięgu mini wibratora. Dla kobiet o małym doświadczeniu z partnerami czy akcesoriami erotycznymi rozmiar, jaki mają małe wibratory też będzie w zupełności wystarczający.

Również podczas stymulacji klitorisu wibrator mały pokazuje duże możliwości. W końcu dla większości kobiet właśnie odpowiednie pobudzenie łechtaczki jest najłatwiejszym i najpewniejszym sposobem na orgazm. Mały mini wibrator będzie do tego bardzo dobrym partnerem. Jak więc widać, mimo rozmiarów wibrator mały okazuje się bardzo użyteczny, funkcjonalny, a także uniwersalny. Łechtaczka, sutki, wagina, jądra czy penis partnera – wszystkie te miejsca bez problemu może bez problemu pieścić każdy model z naszego rankingu mini wibratorów.

Jak wcześniej wspomnieliśmy, w ich przypadku nie rozmiar jest najważniejszy, ale technika i moc, jaką dysponują.

Najprostsze małe wibratory mają często tylko jeden program pracy, jedną prędkość. Jest to raczej za mało, by cieszyć się faktyczną przyjemnością z jego używania. Dużo lepiej będzie zdecydować się na wibrator mały, jednak posiadający odpowiedni pakiet programów. W ten sposób będziecie mogli cieszyć się jego możliwościami na różne sposoby. Pochodzące od dobrych producentów mini wibratory proponują 5-10 programów. Tyle powinno wystarczyć, bez względu na to, czy ten mały wibrator będzie używany do stymulacji łechtaczki, czy też do penetracji. I z kim.

Wibrator mini i gra wstępna

Pomysł używania sex zabawek w czasie gry wstępnej, czy też ogólnie wraz z partnerem, jest jak najbardziej trafiony. Wiele par właśnie w ten sposób odkrywa po raz kolejny swoje ciała, budzi nową namiętność. Akcesoria erotyczne polecane są przez seksuologów, by rozpalić związek. Także kobiety mające problem z osiągnięciem orgazmu chętnie ich używają wraz z partnerem.

Mini wibratory okazują się w tym bardzo pomocne, nawet jeśli dysponują mniejszą siłą, niż większe modele. Dużo łatwiej jest zaakceptować ich obecność w sypialni. Wibrator mały jest przyjazny w odbiorze, nie sprawia też, że partner czuje się zagrożony. Tak więc oboje partnerów chętniej przyjmuje jego obecność i używanie, a właśnie podczas gry wstępnej będzie miał on sporo do powiedzenia. Stymulacja łechtaczki czy lekka penetracja to przecież nie wszystko. Taki mini wibrator może być też wykorzystany przez kobietę, by pieścić partnera. Wibrator mały, ale mocny, przyłożony do penisa albo do jąder czy krocza może wywołać entuzjastyczną reakcję mężczyzny. Jeśli jeszcze jest to mini wibrator wodoodporny, to nie tylko w sypialni, ale i w wannie czy pod prysznicem pokaże swój pazur.

Wibrator mały, podręczny, dyskretny, a jednocześnie bardzo funkcjonalny i uniwersalny. Gadżet, na jaki każda kobieta i para może się zdecydować, i nie będzie tego żałować. Zapoznajcie się z naszym rankingiem mini wibratorów, sprawdźcie, który z nich będzie dla was najlepszy. Nie będziecie żałować tego wyboru.