Najlepsze wibratory punktu G - ranking

Rankingi

O rankingu

Wibratory punktu G

Chociaż punkt G jest bardzo wrażliwy na stymulację i pieszczoty, to wcale nie jest łatwo go odnaleźć. By to się udało, najlepiej jest posługiwać się specjalnie ukształtowanymi akcesoriami. Wibratory punktu G są tu niezastąpione. Ich charakterystyczny kształt, z lekko wygiętą główką, idealnie nadaje się do stymulacji. Wibratory punktu G to najlepszy sposób, by doznać mocnego, głębokiego orgazmu.

Jak pieścić punkt G wibratorem?

Ten wrażliwy punkt, a w zasadzie obszar, jest zlokalizowany niezbyt daleko od wejścia do pochwy. Ma postać lekkiego zgrubienia o dość niejednolitym kształcie, ale wyróżniającego się pod dotykiem palca. Jednak pobudzenie go własnym palcem nie należy do łatwych. Dlatego właśnie stworzono wibratory do punktu G. Posługując się nimi można dużo łatwiej znaleźć punkt G.

Sekret tej skuteczności tkwi w kształcie i budowie wibratora do punktu G. Ma on specjalnie zagiętą końcówkę, by w zasadzie od razu po wejściu do pochwy mógł dosięgnąć punktu G. Ponieważ znajduje się on ledwie 4 – 6 cm od wejścia do waginy, sam wibrator do punktu G też nie musi być duży. Kobietom, którym wystarczy wyłącznie stymulacja tego miejsca, polecić więc można wibratory mniejszych rozmiarów. Natomiast większe modele prezentowane w naszym rankingu wibratorów punktu G są zdecydowanie bardziej uniwersalne i funkcjonalne. Prócz stymulacji punktu G sprawdzają się znakomicie podczas penetracji, a nawet przy stymulacji łechtaczki.

Jak zbudowany jest wibrator punkt G

Mimo faktu, że wszystkie mają na celu jego odpowiednią stymulację, to mogą różnić się budową. Najczęściej spotykane wibratory do punktu G mają:

  • lekko zagięty trzon, kierujący się w stronę punktu G. Są bardzo uniwersalne, nadają się do każdego rodzaju stymulacji i penetracji i bardzo chętnie nabywane są przez kobiety szukające uniwersalnej zabawki,
  • wygięty trzon i dodatkowo spłaszczoną końcówkę. Taka budowa pozwala silniej pobudzić punkt G, ale także bardzo dobrze sprawdzi się podczas stymulacji łechtaczki,
  • wąski trzon z wyraźnie wygiętą, rozszerzającą się końcówką. Nie są tak uniwersalne, jak poprzednie, ale za to koncentrują się faktycznie tylko na strefie G.

Dla lepszej stymulacji punktu G niektóre modele wibratorów wyposażone są także w dodatkowe rozwiązania. Przykładem może być jeden silniczek umieszczony w trzonie, a kolejny w samej końcówce wibratora. Albo też wykończenie główki rozmaitymi nierównościami i wypustkami, co może zwiększać intensywność doznań kobiety. Mogą to być także ruchome elementy pod powierzchnią główki, by nie tylko pobudzać punkt G wibracjami, ale także zmysłowo masować.

Niezależnie od tego, jaki model z rankingu wibratorów punktu G wybierzecie, nie będziecie mieć problemów ze zlokalizowaniem tego obszaru i odpowiednim go pobudzeniem.

Wibrator do punktu G – czy warto?

Zdecydowanie warto sprawić sobie wibrator do punktu G! Ta strefa jest nie tylko wrażliwa na stymulację, ale pozwala też na osiągniecie mocnego i głębokiego orgazmu. Odczucia w jego trakcie mogą się różnić od szczytowania płynącego z penetracji czy pieszczot łechtaczki. Zresztą według najnowszych teorii jest ona połączona właśnie z punktem G, co jeszcze bardziej wzmaga intensywność orgazmu i pozwala przeżyć głębszą przyjemność.

Plusem wibratora do punktu G jest odpowiednio dobrany kształt, ale także właściwości charakterystyczne dla wszystkich wibratorów. Czyli możliwość długiej stymulacji w ulubionym tempie, o co trudno, gdy punkt G pieszczony jest przez partnera czy też pobudzany klasycznym wibratorem lub podczas seksu. Bez tej charakterystycznie wygiętej końcówki czy też główki ciężko jest odpowiednio dobrze pobudzić punkt G. Warto jednak poświęcić na to trochę czasu, bo siła orgazmu może być zaskakująco duża.

W niektórych przypadkach podczas używania wibratora do punktu G może dojść nie tylko do orgazmu, ale też do kobiecego wytrysku. Ejakulacja nie zdarza się często, nie jest tak widowiskowa jak wytrysk partnera, ale faktycznie może mieć miejsce. Jeśli chcecie jej doświadczyć, to z wibratorem punktu G droga do niego będzie najłatwiejsza. W czasie „klasycznego” seksu punkt G jest pobudzany zbyt lekko, a i sam stosunek trwa zazwyczaj zbyt krótko. Wibrator punktu G eliminuje te niedogodności, otwierając szansę na kobiecy wytrysk.

Reasumując, nie ma co dziwić popularności modeli prezentowanych w rankingu wibratorów punktu G. To niezwykle skuteczne akcesoria, które mogą bardzo sprawnie zaspokoić kobiece potrzeby, przynosząc im mocny, głęboko przenikający orgazm.