Najlepsze masażery łechtaczki - ranking

Rankingi

O rankingu

Masażery łechtaczki

Masażery łechtaczki to gadżety erotyczne, które pozwalają niezwykle mocno i skutecznie pobudzić ten wrażliwy fragment kobiecego ciała. W odróżnieniu od wibratorów nie są one przeznaczone do penetracji, a jedynie do stymulacji zewnętrznej. Robią to nadzwyczaj skutecznie, dzięki czemu to właśnie po masażery łechtaczki tak chętnie sięgają kobiety.

Masażer łechtaczkowy i jego sekret

Na ciele każdego człowieka znajduje się wiele tak zwanych miejsc erogennych. U kobiet jest to powierzchnia kilka razy większa niż w przypadku mężczyzn. Za jeden z najbardziej wrażliwych na stymulację punktów uznaje się właśnie łechtaczkę. Badania dowodzą, że to właśnie jej pobudzenie, na przykład wykorzystując stymulator łechtaczki, bardzo często prowadzi do orgazmu. Zresztą w przypadku sporej części kobiet jest to pewniejszy sposób na szczytowanie niż na przykład stymulacja podczas penetracji.

Rola masażera do łechtaczki jest więc niebanalna. Całą swoją moc i siłę może on skupić na pobudzenie jednego, dość niewielkiego fragmentu. Robi to zatem z wielką skutecznością i sprawnością, wykorzystując do tego przeróżne tryby pracy, wibracji czy pulsacji. Masażery łechtaczkowe mogą stosować także inne rozwiązania, raczej nie spotykane w innych akcesoriach erotycznych. Są to na przykład bezdotykowe stymulatory łechtaczki, stymulujące za pomocą fal powietrza albo sonicznych. Te rozwiązania są stosunkowo nowe, jednak bardzo popularne wśród kobiet, co potwierdza nasz ranking masażerów łechtaczki.

Wibrujący stymulator łechtaczki

Najprostszy podział masażerów łechtaczki to ze względu na ich sposób działania. Tak więc mogą to być:

  • wibrujące masażery łechtaczkowe, rozwiązania klasyczne, znane do dziesięcioleci i bardzo lubiane przez kobiety,

  • bezdotykowe stymulatory do łechtaczki, które pojawiły się na rynku kilka lat temu.

W obu przypadkach są to gadżety bardzo uniwersalne i wielozadaniowe. Można ich z powodzeniem używać w czasie gry wstępnej, podczas masturbacji czy nawet w trakcie seksu. Mają zazwyczaj nieduże rozmiary, operuje się nimi bardzo wygodnie. Stanowią świetny dodatek do penetracji waginalnej w czasie stosunku.

Warto też wiedzieć – i sprawdzić własnoręcznie – że masażer łechtaczkowy nie tylko do tego miejsca ograniczają swoje zastosowanie. Mogą bez większych przeszkód pobudzać także inne miejsca erogenne. Pieścić sutki, pośladki, wargi sromowe, uda, brzuch. Również męskie miejsca intymne, jak jądra czy penis, mogą być pobudzane za pomocą stymulatora łechtaczki. Chociaż oczywiście zastosowanie w tym celu masturbatora będzie miało bardziej widowiskowy efekt.

Bezdotykowy stymulator łechtaczkowy

Jaka jest główna różnica między bezdotykowym masażerem łechtaczkowym a wibrującym?

Te pierwsze pobudzają za pomocą drgań, przyłożonych bezpośrednio na łechtaczkę. Czy też raczej na widoczną jej część, bo zakończenia nerwowe łechtaczki sięgają daleko w głąb ciała.

Bezdotykowe stymulatory łechtaczki działają na zasadzie fal powietrznych albo dźwiękowych (sonicznych). Fale soniczne rozchodzą się w głąb ciała. Ten rodzaj masażerów łechtaczki może więc pobudzać niewidoczne jej fragmenty i zakończenia nerwowe. Masażery łechtaczki bezdotykowe nie muszą mieć mechanizmu wibrującego, więc teoretycznie mogą stymulować bez dotykania do klitorisu. W praktyce większość modeli tego rodzaju stymulatorów do łechtaczki posiada końcówkę z otworem, otoczonym miękkim silikonem. To jedyna cześć, która dotyka klitorisu, a w środku niej powstaje ruch powietrza. Takie gadżety jak bezdotykowy stymulator łechtaczki Satisfyer wytwarzają fale ssące powietrza, które otaczają cały obszar łechtaczki „zamknięty” pod końcówką. Powoduje to, że klitoris staje się bardziej pobudzony, ukrwiony a podniecenie kobiety rośnie bardzo szybko.

Decyzja, który z tych rodzajów masażerów wybrać jest uznaniowa, zależy wyłącznie od preferencji użytkowniczek, a ranking masażerów łechtaczki stoi przed nimi otworem. Nie można powiedzieć, że któryś z nich jest gorszy czy lepszy, wszystkie są bardzo dobre i świetnie spełniają potrzeby kobiet. Robią to po prostu w inny sposób.

Masażer erotyczny do łechtaczki – na co zwracać uwagę?

Masażery łechtaczkowe różnią się nie tylko sposobem działania. Również oferowanymi możliwościami, programami, materiałem, wyglądem czy budową.

Poszukując idealnego dla siebie stymulatora warto brać pod uwagę wszystkie te cechy.

Najłatwiej będzie rozstrzygnąć, z jakiego materiału powinien być zrobiony masażer łechtaczkowy. Z tego prostego powodu, że używa się ich w zasadzie dwóch – silikonu lub plastiku ABS. Sporadycznie spotykane są też modele wykonane z tworzyw żelowych czy cyberskóry, nie cieszą się jednak taką popularnością, jak silikonowe masażery łechtaczkowe. Na nie właśnie kobiety decydują się najczęściej.

Zaletą silikonu jest jego przyjazna dla ciała faktura. Są nie tylko miłe w dotyku, ale też hipoalergiczne i łatwe do utrzymania w czystości. Jest to tak zwany materiał nieporowaty, więc bardzo łatwo można go umyć, do czego wystarczy zazwyczaj woda z mydłem. Stymulatory łechtaczkowe z plastiku są rzadziej spotykane, bo ten materiał jest twardszy, co nie każdej kobiecie będzie odpowiadać. Również jednak jest gładki, nieporowaty, higieniczny i przyjazny dla ciała.

Od budowy masażera łechtaczki zależy też sposób, w jaki będzie pobudzał kobietę. Większość modeli jest dość kompaktowych rozmiarów, wygodnie mieści się w dłoni. Pozwala to na swobodną stymulację wszystkich miejsc intymnych, zarówno w pojedynkę, jak i w czasie gry wstępnej czy też seksu. Są jednak także tak zwane różdżki, magic wands, czyli masażery łechtaczki o dużych rozmiarach i dużej mocy. Na tyle, że mogą służyć nawet za masażery relaksacyjne do całego ciała. Mają 20 czy nawet 30 centymetrów długości i zakończenie w postaci główki, która bardzo silnie wibruje. Takiego rodzaju masażery łechtaczki znajdą uznanie kobiet potrzebujących naprawdę silnej stymulacji.

Na decyzję o zakupie wpłynąć mogą też dodatkowe cechy i możliwości, oferowane przez masażery łechtaczkowe. Na przykład to, czy są one wodoodporne, co pozwala na ich używanie w wannie czy też pod prysznicem. Takie zastosowanie stymulatora łechtaczki może być bardzo podniecające i stanowić przyjemny sposób na zakończenie lub rozpoczęcie dnia.

Zastanawiać się można także nad sposobem zasilania masażera. Jeśli ma być faktycznie często używany, to najlepszym wyjściem będzie stymulator do łechtaczki ładowany. Akumulatory zapewniają dłuższy czas pracy, a także silniejszą i bardziej efektywną pracę.

Sama ilość oferowanych programów również warta jest wspomnienia. Najprostsze modele tych sex gadżetów mają raptem jeden program. Jest to dużo za mało, by poznać możliwości, jakie kryją w sobie stymulatory łechtaczki. Sugerujemy sięgać jedynie po masażery, które posiadają kilka (lub więcej) różnych ustawień sposobu pracy czy prędkości. Pozwala to na łatwe dopasowanie do własnych preferencji, znalezienie ulubionego sposobu pieszczenia się i dojścia do orgazmu. W końcu masażer łechtaczkowy to tak przyjemna w użyciu zabawka, że warto sięgać po nią często i na różne sposoby z niej korzystać.

Nie sposób więc nie wspomnieć o kolejnym czynniku, który może grać rolę przy zakupie. To wygląd masażera łechtaczki. Nie jest to właściwość pierwszoplanowa, jednak przy modelach porównywalnych funkcjami może być decydująca. W końcu masażerów łechtaczkowych jest tak wiele, o przeróżnych kolorach i kształtach. Subtelnych, eleganckich, spełniających nie tylko swoją funkcję, ale pozwalających też cieszyć sobą oko.

O bogactwie możliwości łatwo przekonać się, śledząc nasz ranking masażerów łechtaczki. Te świetne gadżety potrafią doskonale ubarwić wasze życie erotyczne, dać rozkosz, poprowadzić do orgazmu. Dla każdej kobiety korzystanie z nich będzie prawdziwą przyjemnością.