Najlepsze wibratory dla par - ranking

Rankingi

O rankingu

Wibratory dla par

Wibratory dla par to bardzo specyficzne urządzenia, ale też mające naprawdę duży potencjał. Skąd taka ich nazwa? Ponieważ można ich używać w trakcie stosunku, co już stanowi o ich niezwykłości. Przyjemność z korzystania z wibratorów dla par mają więc obie strony, zarówno kobieta, jak i mężczyzna. Nie oznacza to jednak, że sprawdzą się tylko w takiej konfiguracji. Tak naprawdę są dużo bardziej funkcjonalne.

Niezwykła budowa wibratorów dla par

Sekret użyteczności tych gadżetów erotycznych spoczywa w ich budowie. Zazwyczaj wibratory posiadają jedną końcówkę, czasem dwie, jak tak zwane króliczki. W przypadku wibratorów dla par końcówki również są dwie, ale mają unikatową budowę.

Kształt wibratorów dla par zbliżony jest do litery U. Oba ramiona takiego akcesorium mają za zadanie stymulować kobietę – i to dlatego ranking wibratorów dla par cieszy się popularnością.

Jedną końcówkę należy włożyć do pochwy. Jej kształt sprawia, że bardzo dobrze przylega do górnej części waginy, pobudza więc nie tylko jej ścianki, ale także punkt G. Ta końcówka jest cienka, elastyczna, a także dość wąska. Po włożeniu jej zostanie więc wystarczająco dużo miejsca, by można było uprawiać normalny, klasyczny seks. Oczywiście w jego trakcie również członek jest pobudzany i stymulowany. Zwiększa to więc satysfakcję obojga partnerów. Penis doznaje bardzo przyjemnych wrażeń, jest masowany, subtelnie pobudzany przy każdym ruchu w głąb. W przypadku kobiety przyjemność z penetracji jest wzmacniana przez stymulację punktu G.

Druga końcówka wibratora dla par skierowana jest już wyłącznie dla kobiety. Pozostaje ona na zewnątrz, przylegając do łechtaczki. Właśnie stymulacja tego miejsca u większości kobiet jest najpewniejszym sposobem na orgazm. Wiele pań i par stosuje więc różne akcesoria albo pieszczoty, mogące zwiększyć kobiecą przyjemność. Tymczasem stosowanie tego gadżetu sprawia, że wszystko dzieje się jednocześnie i to z wielką skutecznością. Nic więc dziwnego, że wibratory dla par opinie zbierają bardzo dobre i cieszą się dużym powodzeniem.

Wibrator dla par – jak używać

Korzystanie z wibratora dla par sprowadza się do jego wprowadzenia w odpowiednie miejsce. Warto przy tym pamiętać o odpowiednim środku nawilżającym, by kobieta odczuwała pełen komfort i mogła skoncentrować się na doznaniach płynących z wibratora. Najlepszym rozwiązaniem będzie lubrykant wodny, bo modele prezentowane w rankingu wibratorów dla par wykonane są z silikonu. Sugerujemy posmarowaniem nim obu ramion wibratora oraz miejsc intymnych.

Budowa wibratorów dla par to nie tylko specyficzny kształt. To również takie dobranie proporcji i elastyczności materiału, by były one zupełnie niekłopotliwe w obsłudze. Po wprowadzeniu wibratora w zasadzie utrzymuje się on sam w miejscu. Nie wymaga przytrzymywania dłonią, jak to ma miejsce w przypadku innych akcesoriów. Daje to więc obojgu partnerom dużą swobodę. Wolne ręce można też wykorzystać na wiele innych sposobów. I jednocześnie zaznawać rozkoszy płynącej ze stymulacji punktu G, penetracji i masażu łechtaczki.

Wibratory dla par nie są jednak przeznaczone wyłącznie do używania przez pary damsko – męskie. Nic nie stoi na przeszkodzie, by penetracji dokonywał nie penis, ale wibrator, dildo czy strap-on drugiej kobiety.

Również korzystanie z wibratora dla pary w pojedynkę jest jak najbardziej możliwe. Nadal ma on wszystkie swoje właściwości, stymuluje miejsca erogenne z dużą swobodą i komfortem dla kobiety.

Plusem tej specyficznej budowy wibratorów dla par jest wspomniany już fakt, że nie trzeba przytrzymywać go dłonią. Oznacza to więc, że bardziej skłonne do eksperymentów pary lub kobiety mogą nosić go pod bielizną. Pieścić się w miejscach publicznych, w kinie, na randce, w czasie spaceru. Jest to dość odważne zachowanie, ale modele prezentowane w naszym rankingu wibratorów dla par są stosunkowo małe. Przez to dyskretne, skryte pod majteczkami nie rzucą się w oczy i nie zdradzą swojej obecności.

Oczywiście, jeśli wibrator dla pary ma być noszony właśnie w ten sposób, należy wybrać model z odpowiednim sterowaniem.

Część tych gadżetów posiada panel sterowania umieszczony wyłącznie na powierzchni wibratora, na jego górnej części. Jest to w zupełności wystarczające, jeśli wibrator ma być używany w domu, w czasie seksu, gry wstępnej czy masturbacji. Jednak dla większej wygody – oraz większej funkcjonalności – część modeli posiada sterowanie zdalne. Może to być klasyczny pilot albo aplikacja na telefon. Inaczej mówiąc, taki wibrator dla par jest sterowany przez internet, w zasadzie na dowolną odległość. Z opcji tej chętnie skorzystają nie tylko pary pragnące pieścić się w miejscach publicznych. Będzie ona także przydatna podczas uprawiania seksu na odległość. Cyberseks zyskuje coraz większe zainteresowanie, szczególnie w czasach wymagających zachowania dystansu. Właśnie wibratory dla par mogą być jego ciekawym i ekscytującym składnikiem.

Wibrator dla pary – opinie i obawy

Sam fakt, że kobieta jednocześnie posiada w sobie wibrator i penisa partnera, może budzić pewne zdziwienie. Trzeba jednak pamiętać, że jest to wibrator bardzo specyficzny. Końcówka penetrująca jest naprawdę cienka i tak zbudowana, że przyciska się do ciała. Przy zachowaniu pełnego komfortu kobiety możliwe jest więc wprowadzenie penisa czy dildo. Dla kobiety jest to wyjątkowo atrakcyjne rozwiązanie, ponieważ podczas seksu punkt G jest ciężko pobudzić. Skutecznie udaje się to robić tylko w niektórych pozycjach, a z wykorzystaniem wibratora dla pary – w każdej.

Końcówka penetrująca jest nie tylko wyjątkowo cienka, ale też dość krótka. Jej rolą ma być właśnie pobudzenie punktu G, nie sięga w głąb ciała, jak zwykły robić to inne modele wibratorów. Mierzy ona zazwyczaj około 10 centymetrów, czyli akurat tyle, by nakryć punkt G.

Tak więc opinie kobiet używających wibratorów dla par są bardzo pozytywne. Pobudzenie łechtaczki i punktu G to kombinacja w bardzo łatwy i wygodny sposób prowadząca do orgazmu. Główna w tym zasługa końcówki zewnętrznej, czyli stymulującej łechtaczkę. Zazwyczaj wibruje ona w przynajmniej kilku programach i prędkościach. Niektóre modele wyposażone są także w bezdotykowe stymulatory, pobudzające kobietę za pomocą fal powietrza. Niezależnie jednak od sposobu pracy wibratory dla par opinie zbierają dobre, właśnie dzięki połączeniu doznań płynących z różnych miejsc. Zyskują więc popularność i cieszą się coraz większym zainteresowaniem zarówno kobiet, jak i par.

Prezentowany przez nas ranking wibratorów dla par uwzględnia właśnie te popularne i lubiane modele. Zapoznajcie się z nim, sprawdźcie, które modele odpowiadają wam najbardziej i najlepiej trafią w wasz gust. Otwórzcie się na nowy rodzaj przyjemności i rozkosz, którą można przeżywać we dwoje.