Satisfyer jest przykładem firmy, która z niemal nikomu nieznanej, stała się światowym liderem w ledwie kilka lat.

Na szerokie wody Satisfyer wypłynął w 2016 roku, kiedy to ukazał się przełomowy w karierze firmy model. Stymulator łechtaczki Satisfyer Pro 2, który zresztą do tej pory jest w sprzedaży.

W tym właśnie modelu firma pokazała dopracowany, przemyślany i rewelacyjny sposób na bezdotykową stymulację łechtaczki. Stała się ona zresztą znakiem rozpoznawczym producenta, a kobiety na całym świecie pokochały ją. W rankingu masażerów łechtaczki również spotkacie firmę Satisfyer – naprawdę nie bez powodu.

Na czym polega fenomen bezdotykowej stymulacji łechtaczki, zwanej przez Satisfyer technologią Air Pulse? Zamiast klasycznych wibracji masażery te używają ciśnienia powietrza. Zmienia się ono, pulsuje, ssie, naciska na łechtaczkę z wielką delikatnością. Ale także z wyjątkową skutecznością.

Bezdotykowych stymulatorów łechtaczki nie da się porównać do klasycznych modeli. Pracują zupełnie inaczej – co nie znaczy, że we wszystkim są od nich lepsze. Są inne. Wrażenia płynące ze stymulacji masażerami Satisfyer najczęściej porównywalne są do seksu oralnego.

Do czułego lizania, ssania, pieszczot językiem. Z tym że Satisfyer robi to na wyjątkowo wysokim poziomie…

Wielu kobietom taki właśnie rodzaj stymulacji pozwolił wreszcie przeżyć orgazm. Masażery sprawdzają się znakomicie w czasie zabawy w pojedynkę, ale także podczas gry wstępnej czy nawet w trakcie stosunku. Decydując się na wybór z rankingu masażerów łechtaczki właśnie tego producenta, otrzymujecie urządzenie bardzo zgrabne, kompaktowe i niezwykle przyjemne w użytkowaniu.

Technologię stymulacji bezdotykowej Air Pulse Satisfyer wykorzystał również w innych modelach. Nie ogranicza się ona jedynie do masażerów łechtaczki, jest używana także w wibratorach dla par czy wibratorach króliczkach. Produkty Satisfyer są cały czas rozwijane. W najnowszych modelach zastosowano aplikację Satisfyer Connect, pozwalającą na sterowanie bezprzewodowe. Aplikacja otwiera także przed kobietami dużo więcej możliwości niż klasyczne panele sterowania. Daje możliwość bardzo płynnego kontrolowania tempa i rytmu pracy, pozwala na tworzenie własnych programów, dzielenie się nimi. Można powiedzieć, że daje do ręki nieograniczoną liczbę ustawień, pozwalających spełnić wszelkie kobiece fantazje.

Nie można pominąć także strony wizualnej. Bezdotykowe masażery łechtaczki Satisfyer prezentują się bardzo stylowo. Mają elegancką formę, ich kształt jest ergonomiczny, pozwalający na bardzo swobodne pieszczenie siebie, partnerki, partnera.

W naszym rankingu masażerów łechtaczki firma Satisfyer należy do szczególnie lubianych. To bardzo dobra jakość, świetna skuteczność i atrakcyjna cena.