You are currently viewing Seks w samochodzie – jak robić to dobrze?

Seks w samochodzie – jak robić to dobrze?

Niektórzy uprawiają seks w samochodzie ze względu na brak dostępności innego miejsca, w którym mogliby zaspokoić swoje żądze. Inni traktują tego typu zbliżenia jako spełnienie erotycznych fantazji, jeszcze inni chcą dodać pikanterii relacji, czy wyzbyć się rutyny w wieloletnim związku. Bez względu na powód, oddając się uciechom w aucie, warto mieć na względzie kilka istotnych kwestii.

Wskazówki dla początkujących

Osoby, które jeszcze nie miały okazji do igraszek w aucie i obawiają się tego typu aktywności, mogą swój pierwszy samochodowy raz przeżyć w pojeździe, który znajduje się w garażu lub na ich własnej posesji. Ograniczy to stres, będzie pewną formą urozmaicenia życie erotycznego, a może zachęci do kolejnych razów w terenie. Podejmując się zbliżeń w miejscu publicznym, należy wybierać miejsca, które nie są uczęszczane i w których nie pojawi się niezamierzona widownia. Choć u niektórych adrenalina związana z ryzykiem nakrycia wyzwala dodatkowe podniecenie, zachowanie to jest wybrykiem nieobyczajnym, za który można dostać mandat.

O czym pamiętać, wybierając się na sex przejażdżkę?

Poza znalezieniem ustronnego miejsca warto też zadbać o odpowiedni strój, w którym będzie wygodnie i który będzie można szybko na siebie wciągnąć w razie ewentualnej potrzeby. Przed samą wyprawą warto również dokładnie posprzątać samochód. Zdecydowanie przyjemniej uprawiać seks w zadbanym, pachnącym miejscu, nawet jeśli to szybki numerek. Dobrze jest też zabrać ze sobą jakiś koc, pled czy prześcieradło, którym przykryje się tapicerkę. Nie tylko wyrówna siedzenia, zasłoni wystające elementy od pasów, ale też pozwoli zachować fotele w czystości. Spakowanie chusteczek nawilżanych także jest dobrym pomysłem.

Wnętrze samochodu raczej nie sprzyja długiej, powolnej miłości, lepiej nastawić się na szybką akcję. Mała przestrzeń i stres związany z miejscem publicznym może sprawiać ograniczenia w grze wstępnej. Podczas zabaw można się wspomagać lubrykantami i żelami, które wzmagają podniecenie i ułatwiają penetrację. Trzeba pamiętać, by je ze sobą zabrać, tak jak prezerwatywy, jeśli używa się tej metody antykoncepcji.

Dobre pozycje do seksu w aucie

Samochodowe fotele stwarzają doskonałe warunki, by pieścić się dłońmi, są też dobre do seksu oralnego. Mężczyzna może rozsiąść się wygodnie na tylnym fotelu i posadzić na sobie przodem lub tyłem partnerkę. Jeśli auto jest większe, powinno udać się również z pozycją na pieska. Śmiałkowie, którym publiczny seks nie jest obcy i którzy lubią adrenalinę, mogą wyjść z auta i oddać się uciechom, np. opierając się o maskę samochodu.

Kreatywność w seksie pozwala uniknąć rutyny, scala związek i wprowadza do życia emocje, a także poczucie intymności. Wspólne przeżycia cementują relację, podkreślają jej wyjątkowy charakter. Stosując się do zasad bezpieczeństwa, dbając o komfort i wygodę, można rozkoszować się wspólnymi chwilami, uprawiając seks w innych miejscach niż łóżko w sypialni.