You are currently viewing Pierścienie wibrujące na penisa
Pierścienie wibrujące na penisa

Pierścienie wibrujące na penisa

Wibrujące pierścienie na penisa to erotyczny gadżet, który przynosi większą przyjemność z seksu dla obojga partnerów.
Nie tylko bardzo skutecznie wzmacnia wzwód, ale także stymuluje i pieści kobietę.

Wibrujący pierścień erekcyjny – jak działa?

Ringi na penisa to akcesoria, których sposób działania jest bardzo prosty. Zakłada się je na podstawę penisa, ewentualnie na podstawę i obejmując jednocześnie jądra. Taki nacisk spowalnia odpływ krwi z członka. Robi się on przez to twardszy, a także – co panów na pewno ucieszy – trochę się powiększa. Żyły, z których wolniej spływa krew są siłą rzeczy bardziej nabrzmiała, a to daje bardzo widowiskowy efekt.

Ograniczony odpływ krwi skutkuje jednak przede wszystkim przedłużeniem czasu erekcji – i dlatego właśnie zaciski erekcyjne tak chętnie używane są przez mężczyzn.

Wibrujący pierścień erekcyjny to jednak coś więcej, niż klasyczny. Są one także fizycznie większe, niektóre nawet kilka razy. Mają specjalne wypustki, nakładki, masażery, które wprawiane są w wibracje, przez kryjący się we wnętrzu silniczek.

Podczas stosunku, kiedy partner wchodzi w kobietę, taki pierścień ociera się o jej łechtaczkę, a dzięki wibracjom bardzo skutecznie ją pobudza. Można powiedzieć, że jest to połączenie pierścienia erekcyjnego z małym masażerem łechtaczki.

Mocne wrażenia, silny wzwód, dłuższy i przyjemniejszy seks – to właśnie efekt działania wibrujących pierścieni na penisa.

Jak nosić i zakładać wibrujący pierścień erekcyjny na penisa?

Przy większości zacisków na penisa obowiązuje taka sama zasada. Nie powinno nosić się ich dłużej niż 15 minut, chociaż pierścienie lżej uciskające i u osób do nich przyzwyczajonych można nosić troszkę dłużej. W tym czasie jednak w pełni można cieszyć się jego możliwościami, które bez wątpienia są bardzo duże i dla obojga przyjemne.

Odpowiedź na pytanie jak założyć pierścień na penisa nie jest trudna. Zależy jednak od tego, z jakich materiałów jest on wykonany. Jeśli są bardzo elastyczne, to założenie jest bezproblemowe. Rozciągają się swobodnie na tyle, że mogą objąć i penisa i jądra w dowolnym momencie i stanie erekcji.

Mało elastyczne lub nierozciągliwe pierścienie erekcyjne trzeba jednak założyć, zanim wystąpi wzwód. W przeciwnym wypadku może to być niewygodne, albo nawet niemożliwe, jeśli pierścień zakładany jest jednocześnie na penisa i jądra.

Dla większego komfortu mężczyzny warto też pamiętać o środku nawilżającym i nanieść go na wewnętrzną część obręczy.

Jak używać pierścienia?

Ponieważ pierścień podczas penetracji pociera i naciska łechtaczkę, to wskazane jest posmarowanie go środkiem poślizgowym. Wzmocni to doznania kobiety, a także sprawi, że pierścień będzie przyjemniej i naturalniej odczuwany. Przeważająca większość nowoczesnych pierścieni wibrujących na penisa wykonana jest z silikonu. Modele żelowe są mniej popularne, zazwyczaj mają także mniej możliwości i funkcji. Silikon jest materiałem bardzo przyjemnym w dotyku, naturalnym, ale używając akcesoriów erotycznych z niego wykonanych, koniecznie trzeba zwrócić uwagę na stosowany środek nawilżający. Powinien to być lubrykant bazujący na wodzie, nie na silikonie, bo ten może uszkodzić delikatną powierzchnię akcesorium, zmienić jej fakturę, powodować odbarwienia.

Wibrujące zaciski na członka mają od jednego do kilkunastu programów pracy, czyli podobnie jak masażery łechtaczki, z taką chęcią używane przez kobiety. Kluczem do przyjemności partnerki jest wybór odpowiedniego sposobu pracy, więc im więcej możliwości w tym względzie, tym lepiej.

Najprostsze modele pierścieni na penisa mają po prostu przyciski, zwykle umieszczone z boku, którymi można przełączać programy. Dostęp do nich jest dość swobodny, chociaż na pewno w niektórych pozycjach jest to lepiej robić, niż w innych. Warto więc pamiętać, by kobieta bez skrepowania mogła sięgnąć do członka partnera i wybrać swój ulubiony sposób stymulacji.
W bardziej zaawansowanych pierścieniach na penisa sterować programami można za pomocą bezprzewodowego pilota albo nawet aplikacji na telefon. Taki sposób obsługi jest bez wątpienia najwygodniejszy.

Pierścień erekcyjny wibrujący czy klasyczny?

Podstawowy sposób działania nie różni się, niezależnie od tego jaki pierścień wybierzecie. Inny jednak jest efekt, bo pierścienie wibrujące mają za zadanie także stymulować kobietę. Jeśli więc ring ma być używany przez mężczyznę dla kobiecej przyjemności, to wersja wibrująca jest zdecydowanie dobrym pomysłem. Ale z pierścienia można korzystać – z bardzo miłym skutkiem – również w czasie masturbacji. Wtedy to klasyczny pierścień erekcyjny bez wibracji spisze się lepiej. Takie modele są mniejsze, lżejsze, wygodniejsze do użycia solo. Na pytanie więc jaki pierścień erekcyjny wybrać, najprościej będzie zasugerować kupno obu rodzajów i używanie ich w zależności od okoliczności.