You are currently viewing Jak się masturbować wibratorem?
Jak się masturbować wibratorem?

Jak się masturbować wibratorem?

Tytułowe pytanie wprowadza już pewną zasadzkę. Obecnie bowiem zamiast o masturbacji mówi się częściej o samomiłości czy solo seksie. Te słowa mają inny wydźwięk, milejszy i przyjazny. Zostańmy jednak przy starej terminologii – tak więc, jak się masturbować, by mieć z tego jak najwięcej przyjemności? I czy tylko przyjemność dzięki temu możemy osiągnąć?

Masturbacja to edukacja

Bardzo często można spotkać się z twierdzeniem – słusznym zresztą – że masturbacja nie polega tylko na niesieniu sobie przyjemności. Jest ona także sposobem na to, by móc poznać własne ciało. To, jak reaguje na określone rodzaje pobudzenia. Jakie pieszczoty są najprzyjemniejsze i kiedy. Jakie niemile widziane… Ta wiedza nie dotyczy rzecz jasna wyłącznie kobiet, ale także mężczyzn. Wiedząc, jak się masturbować, by było to jak najprzyjemniejsze, wiemy też, co powiedzieć partnerce/partnerowi w czasie intymnych momentów. Poprosić o inny sposób pieszczot, wskazać drogę, podpowiedzieć? To naprawdę cenna umiejętność, każdy przecież może reagować inaczej i mieć inne potrzeby.

Masturbacja wibratorem – jak to robić

Wibrator jest chyba najbardziej użytecznym i funkcjonalnym gadżetem erotycznym. Pozwala przecież zarówno na stymulację waginalną, jak i łechtaczkową, czyli te, które niemal każdej kobiecie są w stanie przynieść orgazm. Który rodzaj wybierzecie? Właśnie te możliwości sprawiają, że odpowiedzi na pytanie, jak się masturbować za pomocą wibratora jest tak wiele. Mnogość pozycji, sposobów stymulacji, do tego wiele różnego rodzaju wibratorów, które również pobudzają na niejeden sposób…
Są jednak pewne cechy wspólne. Kobietom, zastawiającym się, jak się masturbować wibratorem, który dopiero co kupiły, podpowiemy, że ważne jest odprężenie. 

Sprawdź Wibratory erotyczne na stronie naszego partnera Erotino.

Pierwszy raz najlepiej przeżyć w samotności, nawet jeśli później macie zamiar używać wibratora do wspólnej masturbacji, cyberseksu, gry wstępnej. Praca wibratora nie do końca jest podobna do tego, co oferuje penis. Wibracje, drgania, pulsowanie, przeróżne wypustki, kuleczki – to wszystko sprawia, że zalewa was morze doznań, z którymi należy się oswoić. Pomoże w tym stworzenie intymnej atmosfery. Przyjemna muzyka, może aromatyczne świece ? Dobrze działa także seksowna bielizna – i nie ma znaczenia, że zakładacie ją tylko dla siebie i swojej satysfakcji. Nie od rzeczy będzie taż lampka wina, relaksujący prysznic. Jak się masturbować czy wreszcie stworzycie odpowiedni nastrój? Na początku na pewno bez pośpiechu, poznając możliwości swoje i wibratora. Później, w miarę rosnącego podniecenia, rzeczy potoczą się już własnym torem w odpowiednim dla was rytmie.