You are currently viewing Jak i gdzie kupić wibrator?
Jak i gdzie kupić wibrator?

Jak i gdzie kupić wibrator?

Wibratory należą do jednych z najchętniej i najczęściej używanych akcesoriów erotycznych. Ich popularność sięga wielu lat wstecz, z każdym rokiem zaś rośnie. Używa ich już całkiem sporo kobiet i par, są bowiem prostym sposobem na większą satysfakcję z życia erotycznego. Na pytanie o to „Jaki kupić wibrator” odpowiadaliśmy tutaj link wewnętrzny, a teraz skupimy się na kwestii gdzie kupić wibrator dla kobiet?

Dla kogo jest wibrator?

Na początku warto poruszyć jedną kwestię. Kiedyś, jeszcze kilkanaście lat temu, wibrator nie był zbyt dobrze kojarzony. Kojarzył się z wyuzdaniem albo z samotnością. Teraz jednak podejście do akcesoriów erotycznych jest znacznie zdrowsze. Dla większości osób jest to po prostu jeden ze sposobów na przyjemność, rozkosz, orgazm. Można używać go w pojedynkę, można z partnerem. Można w czasie gry wstępnej, masturbacji czy nawet podczas penetracji. Wibratory dają wiele możliwości, dostępne są w dziesiątkach rodzajów, setkach czy tysiącach wzorów. I są dla każdego (przeczytajcie Jaki wibrator wybrać?)

W zależności od preferowanych rozmiarów i sposobu stymulacji każda kobieta ma możliwość wyboru odpowiedniego dla siebie modelu. Panie początkujące lubią sięgać po wibratory stosunkowo nieduże, wąskie, o kształtach bardziej klasycznych. Kobiety, które znają już możliwości akcesoriów erotycznych, a także potrzeby własnego ciała, chętniej sięgają po modele bardziej zaawansowane, jak na przykład posiadające wbudowany masażer łechtaczki (wibratory króliczki) czy też o większych rozmiarach, lub oferujące inne tryby pracy, niż tylko wibracje – jak wibratory posuwiste lub pulsujące. Asortyment jest na pewno bardzo szeroki, a nad wyborem odpowiedniego dla siebie modelu warto się solidnie zastanowić. Za to kwestia miejsca nabycia wibratora jest dużo prostsza.

Kupić wibrator przez internet czy w sklepie stacjonarnym?

Niemal wszystkie branże obecne są już w internecie i kupić tam można w zasadzie wszystko. Również akcesoria erotyczne i to w bardzo szerokim wyborze, dużo większym, niż w przypadku klasycznych, stacjonarnych sklepów.

Takie punkty znaleźć można niemal wyłącznie w dużych miastach, w mniejszych są one sporadyczne albo niedysponujące zbyt dużym wyborem produktów. Trzeba przyznać, że część ze stacjonarnych sklepów dla dorosłych jest prowadzona na naprawdę wysokim poziomie, mają dużą ofertę, elegancki wystrój charakterystyczny dla butików i wizyta w nich może być prawdziwą przyjemnością.

Jednak to, co jest ich zaletą, jest też – dla wielu osób – wadą. Możliwość kontaktu z żywym pracownikiem, opowiedzenie o tym, czego się poszukuje, jaki jest ulubiony sposób stymulacji, preferowany rozmiar członka / wibratora. Rozmowa o intymnych kwestiach jest dla większości kobiet krępująca, nie jesteśmy przyzwyczajeni do zdradzania swoich potrzeb łóżkowych. Często takie kwestie nie są omawiane nawet z partnerem czy mężem, a z osobą nieznajomą – tym bardziej. Dużo łatwiejszy do zaakceptowania jest kontakt anonimowy, za pośrednictwem maila. Tak też można uzyskać podpowiedzi, zapoznać się z listą polecanych modeli, dowiedzieć się, jakie mają funkcje.

Wydaje się więc, że sklep online ma dużą przewagę nad tradycyjnym, stacjonarnym sklepem.

Zalety zakupów w sex-shopie internetowym

Jakie są inne zalety takiej formy kupowania? Na pewno możliwość robienia zakupów o dowolnej porze dnia i nocy. Wtedy, kiedy nam jest wygodnie, a nie wtedy, kiedy czynne są sklepy stacjonarne. Nawet zakładając, że jakieś mamy w pobliżu, a o to przecież bardzo trudno… Sklep internetowy z akcesoriami erotycznymi dostępny jest przez całą dobę, zazwyczaj oferuje też bardzo duży asortyment. Mnogość wyboru powoduje konieczność przemyślenia, zastanowienia się, ale nie ma z tym problemu, bo do zakupów można wrócić równie dobrze za kilka godzin, co za kilka dni.

Kolejną kwestią są ceny, które w internetowych sex-shopach są niższe. Różnica może sięgać nawet kilkudziesięciu procent, co oznacza realną oszczędność i np. możliwość nabycia dodatkowo żelu nawilżającego „gratis”.

Sex shop do paczkomatu Inpost

Wśród wielu form wysyłki, to właśnie paczkomaty cieszą się coraz większym powodzeniem. Obecnie w kraju jest ich już ponad 10 tysięcy, a wg deklaracji przewoźnika, każdego miesiąca ma ich przybywać kilkaset. Sieć paczkomatów oplotła więc całą Polskę, bardzo łatwo spotkać je na drodze do pracy, szkoły, czy w okolicach domu.

Wysyłka z sex shopu do paczkomatu ma tę zaletę, że nikt postronny nie wie, co zamawiacie i co odbieracie. Wystarczy podać w zasadzie tylko adres mail i number telefonu, by móc otrzymać przesyłkę w wybranym przez siebie miejscu. Odebrać ją dyskretnie, zapoznać się z zawartością, bez ryzyka, że kurier zostawi ją w domu i wibrator trafi w niepowołane ręce.

Gdzie kupić wibrator, żeby rodzicie nie wiedzieli?

Kobiety zaczynają poznawać swoje ciało, będąc jeszcze dziewczętami. Nawet jednak pełnoletnie nie wyprowadzają się przecież z domu, nie mieszkają „na swoim” i często jeszcze przez wiele lat dzielą mieszkanie z rodzicami czy rodzeństwem. Nie musi, ani nawet nie powinno, powodować to rezygnacji z doświadczeń seksualnych, czy też masturbacji. Wtedy kwestia „gdzie kupić wibrator” staje się dość jednoznaczna – najlepiej właśnie przez internet, z dyskretną wysyłką do paczkomatu. Tak, by domownicy nie wiedzieli o zakupie, co mogłoby wywołać krępującą atmosferę. Jeśli konieczne jest też dyskretne przechowywanie wibratora, to warto wybrać model niezbyt duży, który łatwo schować w szafce z ubraniami czy na półce.

Nowoczesne modele wibratorów, nawet te o niewielkich rozmiarach, potrafią dysponować zaskakująco dużą siłą. W zupełności wystarczającą do stymulacji łechtaczki i do penetracji.

Jak kupić wibrator?

Decyzja o kupnie wibratora i wyborze konkretnego modelu nie zawsze jest łatwa. Jest ich dostępnych tak dużo, oferują różne możliwości, są zrobione z różnych materiałów… Na początek można rozważyć odpowiedź na pytanie, jaki rodzaj stymulacji preferujecie i jaki orgazm sprawia wam więcej satysfakcji. Będzie to jakiś punkt wyjścia, który pozwoli później sprecyzować decyzję o rodzaju wibratora, czy też jego rozmiarach.

Na przykład dla kobiet stawiających na pierwszym miejscu pieszczoty klitorisu, dobrym wyborem może być wibrator niezbyt duży, ale za to oferujący sporo programów i trybów pracy. Bardzo lubiane i cenione są też wibratory króliczki, gdzie jedna końcówka pieści łechtaczkę, a druga waginę. Do najbardziej popularnych należą też wibratory do punktu G, o specyficznie wygiętej końcówce.

Na pewno jednak wibrator kupić warto. Seks, masturbacja, pieszczoty, orgazm – wszystko to są przyjemności, których nie warto sobie odmawiać. Czy to w związku, czy dla singli, wibrator jest świetnym sposobem na te doznania, więc odpowiedź na pytanie „jak i gdzie kupić wibrator” sprowadza się do „szybko i w internecie”. Następnym pytaniem będzie zapewne Jak używać wibratora, zapraszamy więc do lektury.

Sprawdźcie też, ile kosztuje wibrator.