You are currently viewing Mężczyzna i wibrator
Mężczyzna i wibrator

Mężczyzna i wibrator

Pierwsze skojarzenie z tymi akcesoriami prowadzi myśl do używającej go kobiety. I faktycznie w przeważającej większości przypadków właśnie tak jest. Ale przecież panowie też mogą czerpać sporo przyjemności z ich używania – o ile zdecydują się wybrać model stworzony z myślą właśnie o nich.

Jaki wibrator dla mężczyzny?

Męskie wibratory fachowo nazywane są stymulatorami prostaty. Oczywiście by z nich korzystać konieczne jest przezwyciężenie obawy przez penetracją analną, z którą zmaga się wielu mężczyzn. Najczęściej z powodu posądzenia o skłonności homoseksualne, tymczasem prostata nie ma nic wspólnego z orientacją seksualną. Jest to gruczoł, którego odpowiednie pobudzenie dla każdego mężczyzny będzie przyjemne – i to nawet bardzo.
Część panów ma na tyle otwarte na eksperymenty partnerki, że z chęcią godzą się na próby stymulacji prostaty, albo nawet je inicjują w ramach gry wstępnej lub peggingu. Większość mężczyzn jednak tego typu zabawę prowadzi w pojedynkę, a wtedy właśnie wibrator do prostaty spisuje się znakomicie. I dużo lepiej niż klasyczny, a to za sprawą kształtu i budowy.
Prostata jest położona stosunkowo płytko, można ją dosłownie dosięgnąć palcem, chociaż raczej nie swoim… Dlatego masażery prostaty mają krótkie końcówki, a przy tym lekko zagięte, by dopasować się do budowy męskiego ciała. W ten sposób wystarczy je włożyć do środka, a kształt masażera sprawi, że sam „odnajdzie” od prostatę. Jedyne co pozostaje później, to włączyć wibracje i otworzyć się na nowy rodzaj doznań.

O czym pamiętać, decydując się na masaż prostaty?

Ponieważ jest to rodzaj stymulacji analnej, to należy pamiętać o higienie i czystości. Takie czynności jak lewatywa nie są konieczne, chociaż oczywiście na pewno nie zaszkodzą. Zazwyczaj wystarczy pamiętać, by próbować stymulacji prostaty 2-3 godziny po ostatnim wypróżnieniu, kiedy ryzyko napotkania nieczystości będzie stosunkowo małe.
Drugim ważnym elementem, w zasadzie koniecznym, jest używanie środków nawilżających. Odpowiedni poślizg jest konieczny, by cała zabawa była faktycznie przyjemna. Najbardziej polecane są specjalne analne żele nawilżające, a to za sprawą bardziej gęstej i utrzymującej lubrykant na miejscu konsystencji. Większość masażerów prostaty pokryta jest silikonem, a tego rodzaju akcesoriów można używać tylko z wodnymi środkami nawilżającymi.
Stymulacja prostaty pozwala bardzo mocno zwiększyć siłę orgazmu i przedłużyć jego trwanie. Dlatego właśnie mężczyźni, niezależnie od orientacji, tak bardzo ją lubią w czasie masturbacji i podczas seksu. Aby jednak przekonać się, jak bardzo intensywne jest to przeżycie, trzeba się po prostu odważyć… Dużo prościej jest robić to w pojedynkę, używając właśnie wibrator analnego dla mężczyzn. To najlepszy sposób, by powoli oswoić się z myślą o samej penetracji analnej, a dopiero później nauczyć czerpać z niej przyjemność.