You are currently viewing Zabawki analne dla kobiet i mężczyzn

Zabawki analne dla kobiet i mężczyzn

Zabawki analne są bardzo popularne zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Każdy może używać sond analnych, korków czy kulek. Mężczyźni mogą korzystać z bardziej zaawansowanych akcesoriów, takich jak masażery prostaty. Foxshow wierzy, że erotyczny styl życia można wzbogacić na wiele sposobów, dlatego oferuje swoje zabawki analne dla wszystkich płci.

Co to jest korek analny?

Korki analne znane są również jako buttplugs lub plugs. Służą one do penetracji odbytu. Możesz ich używać na wiele sposobów: pod ubraniem, podczas seksu, a nawet penetrując je z opcją pompowania lub wibracji. Choć stymulacja analna może przynieść wiele przyjemności, to może być trudno się do niej przekonać. W jaki sposób to zrobić?

Jak zacząć korzystać z zabawek analnych Foxshow

Musisz najpierw zaakceptować, że znajdujesz się w strefie erogennej i że stymulowanie jej jest normalne i nie jest niczym niezwykłym. Niektóre osoby decydują się na zabawy analne lub seksualne, ponieważ nie są w stanie zaakceptować oporów światopoglądowych lub psychologicznych. Mogą one być tak silne, że dana osoba nie będzie przekonana do stymulacji analnej. To również musi zostać zaakceptowane. Zabawki analne Foxshow można zaproponować partnerowi, ale nie zaleca się „agonowania” tematu.

Jak używać zabawek analnych

Nie ma znaczenia czy wybierzesz korek analny Foxshow czy klasyczny, przed użyciem warto wiedzieć kilka rzeczy.

Ważne jest, aby znać materiał, z którego akcesorium zostało wykonane. Najczęściej spotykanym materiałem będzie silikon – z niego wykonane są na przykład zabawki analne Foxshow. Jest on miękki w dotyku i bardzo przyjemny w użytkowaniu. Seks analny i stymulacja wymagają lubrykacji. Ważne jest, aby używać silikonowych zabawek analnych, które są na bazie wody i najlepiej, aby były wykonane z myślą o seksie analnym.

Kolejną kwestią jest higiena. Zaleca się, aby przed włożeniem zabawek analnych wykonać lewatywę analną. Po odczekaniu około jednej godziny można używać tylko urządzeń seksualnych. Jest to najlepsza opcja, ale można odczekać do dwóch godzin po ostatnim ruchu stolca i użyć gadżetów seksualnych.

Często wystarcza to w przypadku małych korków analnych i masażerów prostaty. Nie sprawdzi się w przypadku wibratorów analnych, penetracji z akcesoriami lub z partnerem.

Jak mogę używać Foxshow Prostate Massager?

Znany również jako punkt G męskiej prostaty, Jest niezwykle wrażliwy na stymulację. Można go odpowiednio stymulować, aby wywołać silny, głęboki orgazm. Wielu mężczyzn masuje swoje prostaty podczas masturbacji i seksu. Stymulacja prostaty jest przyjemnością dla wszystkich mężczyzn i nie ma związku z orientacją seksualną.

Masażery prostaty Foxshow to zaawansowane, nowoczesne urządzenia dopasowane do męskiej anatomii. Ponieważ mają zakrzywiony trzon, mogą „znaleźć” prostatę, gdy są włożone.

Stymulatory prostaty Foxshow są łatwe w użyciu i mogą być sterowane zdalnie za pomocą pilota. Często spotykane są dwa ramiona. Jedno stymuluje prostatę od wewnątrz, a drugie masuje ją od zewnątrz. Ruch falowy to opcja, którą oferują masażery Foxshow. Ruch falowy to ruch głowicy masażera przypominający kiwanie palcem. Jest on niezwykle skuteczny w stymulacji prostaty.

Odpowiadając na pytanie: „Dla kogo są masażery prostaty?” możemy powiedzieć, że mogą być stosowane przez wszystkich mężczyzn, którzy wierzą, że Foxshow może zapewnić im niezrównaną przyjemność.

 

Wpis we współpracy z producentem akcesoriów erotycznych, marką Foxshow.