You are currently viewing Najpopularniejsze aktywności BDSM
Najpopularniejsze aktywności BDSM

Najpopularniejsze aktywności BDSM

BDSM to najbardziej kochana aktywność Osoby, które szukają urozmaicenia w swoich związkach i świeżych pomysłów na erotykę, często sięgają po BDSM. Jest to ekscytująca forma zabawy z ogromnym potencjałem. Dla tych, którzy szukają czegoś naprawdę wyjątkowego i seksownego, lub dla tych, którzy po prostu chcą się trochę pieprzyć. Niektórzy preferują klapsy, inni zaciski na sutki BDSM, a niektórzy bondage. Mają tendencję do próbowania dwóch typów, co jest powodem ich przewagi. Mianowicie:

Bondage

Czym jest bondage? Jest to termin, który osadzony jest w znaczeniu skrótu BDSM – co oznacza Bondage, Discipline Submission, Masochism.

Może być również używany w odniesieniu do wiązania lub krępowania. Istnieje wiele sposobów, na które można to zrobić. Możesz związać ręce szarfą lub związać ręce szarfą. Możesz też zrobić to bardziej skomplikowanie, jak japońska sztuka erotycznego krępowania zwana shibari. Dla której stworzono miękkie liny do bondage.

To najprostsze rozwiązania, bo wymagają jedynie pomysłu, chęci i podstawowych akcesoriów z butiku erotycznego takiego jak Erotino.pl. Można wykorzystać akcesoria, które są już dostępne w domu, np. pończochy do związania rąk partnera lub krawat. Takie rozwiązania mogą pozostawiać ślady na skórze lub powodować otarcia. Lepiej pod tym względem sprawdzają się profesjonalne środki krępujące. Możemy polecić kajdanki, a także liny i sznurki do bondage. Istnieje wiele opcji, w tym wersje na ręce i nogi, a także dodatkowe uprzęże do wiązania całego ciała. Jest to świetne miejsce na początek.

Klapsy

Kolejny angielski termin na jedną z najczęstszych aktywności BDSM. Prawdopodobnie znasz spanking, inny termin na klapsy. Zarówno klaps, jak i osoba klująca będą czerpać przyjemność z klapsów, niezależnie od tego, czy robią to dla przyjemności.

Istnieje wiele sposobów na wprowadzenie spankingu do waszej sypialni. Możecie uczynić z niego główną czynność i jedyny cel na wieczór. Może być częścią gry wstępnej. Jest to delikatna, nieseksualna zabawa, którą wykonujecie przed przejściem do bardziej intensywnego seksu. To właśnie wtedy można również stosować klapsy. Jedną z najpopularniejszych fantazji mężczyzn jest wymierzanie klapsów w pupę partnerki. Do wymierzenia klapsa potrzebne będą odpowiednie akcesoria. Klapki i nakładki na klapsy pozwalają zastąpić rękę i zadawać mocne lub lekkie uderzenia klapsem, które trafiają dokładnie tam, gdzie chcemy.