You are currently viewing Pierścień erekcyjny. Co to jest i jak stosować?
Pierścień erekcyjny. Co to jest i jak stosować?

Pierścień erekcyjny. Co to jest i jak stosować?

Chyba każdy mężczyzna chciałby móc poszczycić się długim i imponującym wzwodem. Jednocześnie większość mężczyzn czasami ma z nim problem. Jakie jest rozwiązanie? Do najprostszych należy używanie pierścienia erekcyjnego.

Pierścień erekcyjny na penisa

Pierścienie erekcyjne wymyślono już setki lat temu. Jednak dopiero od niedawana stały się tak popularne i można je kupić w każdym sklepie erotycznym dla dorosłych.
Takie pierścienie na członka działają w sposób bardzo prosty a ich używanie nie jest dla mężczyzny żadnym problemem. Wystarczy założyć pierścień na penisa albo ewentualnie na penisa i jądra. Ściska on członka i naczynia krwionośne, jakie znajdują się na nim. W ten sposób ciała jamiste penisa wypełniają się krwią. Erekcja staje się więc od razu mocniejsza a penisa powiększa się w oczach. Nacisk pierścienia erekcyjnego przedłuża też czas wzwodu. Umożliwia to dłuższe uprawianie seksu albo masturbację.
Uważa się też, że gdy mężczyzna nosi pierścień erekcyjny, to może osiągnąć mocniejszy orgazm.

Jak nosić pierścień erekcyjny?

Pierścienie można założyć na dwa podstawowe sposoby. Pierwszy z nich to noszenie pierścienia erekcyjnego na penisie. Zakłada się go wtedy przy samych jądrach. Drugi sposób to takie założenie pierścienia, żeby obejmował i penisa i jądra. Wzwód jest wtedy mocniejszy, a jądra są bardziej wysunięte do przodu i wydają się większe. Są też bardziej wrażliwe, więc w czasie seksu mężczyzna ma więcej przyjemności.
Noszenie pierścienia erekcyjnego jest bezpieczne, ale nie powinno być zbyt długie. Zbyt mocny ucisk pierścienia na naczynia krwionośne może bowiem powodować siniaki i podrażnienia. Uważa się, że pierścień nie powinien być noszony dłużej niż piętnaście – dwadzieścia minut. Zależy to jednak też od tego, jak mocno pierścień erekcyjny ściska członka.

Rodzaje pierścieni erekcyjnych

Pierścienie erekcyjne różnią się materiałem, z jakiego są zbudowane. Najprostsze wykonane są z materiałów żelowych. Są tanie, ale mało wytrzymałe. Żelowe pierścienie erekcyjne zwykle też mocno wrzynają się w członka, a przez to ich noszenie nie jest zbyt przyjemne ani bezpieczne.
Silikonowe pierścienie erekcyjne są najbardziej popularne i polecane. Silikon jest tworzywem bezpiecznym w używaniu i hipoalergicznym. Jest też miękki i rozciągliwy. Dlatego silikonowy pierścień erekcyjny może bardzo dobrze dopasować się do penisa. Zazwyczaj wąskie pierścienie ściskają członka mocniej, a szerokie słabiej. Można więc nosić je dłużej, chociaż ich działanie nie będzie tak wyraźnie widoczne.