You are currently viewing Jak używać kulek gejszy Foxshow i kiedy je nosić

Jak używać kulek gejszy Foxshow i kiedy je nosić

Udowodniono, że kulki gejszy zwiększają przyjemność seksualną. Poprawiają one kondycję mięśni Kegla i pozwalają kobietom czerpać większą przyjemność seksualną. Wiele kobiet właśnie z tego powodu decyduje się na stosowanie kulek waginalnych. Jak to zrobić? Mamy kilka wskazówek.

Kulki gejszy – kiedy je stosować?

Seksuolodzy zalecają noszenie kulek gejszy szczególnie kobietom, które mają słabsze mięśnie dna miednicy (Kegla). Może to być spowodowane ciążą, wiekiem lub porodem. Noszenie ich po porodzie jest dobrym pomysłem. Kulki gejszy cieszą się pod tym względem dobrą opinią. Przyspieszają powrót ciała do stanu sprzed porodu i zwiększają intensywność doznań erotycznych.

Kiedy należy nosić kulki gejszy? Kulki gejszy można nosić pod warunkiem, że nie ma przeciwwskazań medycznych. Te przeciwwskazania to ciąża, menstruacja i infekcje intymne.

Kulki gejszy polecane są szczególnie kobietom w ciąży, po 30 roku życia. Najbardziej oczywistym efektem działania kulek w tym przypadku jest ich widoczność.

Jak wkładać kulki Foxshow Kegel Balls?

Wkładanie kulek nie powinno być trudne. Są one na tyle małe, że są wygodne zarówno w noszeniu jak i w użyciu. Jeśli odczuwasz dyskomfort, dobrym wyborem będzie krem nawilżający do higieny intymnej. Powinien on być na bazie wody, ponieważ kulka waginalna Foxshow jest pokryta silikonem.

Po włożeniu kulek jest ogonek, którego możesz użyć, aby łatwo je wyjąć.

Waginalne kulki Foxshow – jak używać?

Kulki gejszy są łatwe w użyciu, co jest zaletą przy ćwiczeniach kegla. Kulki gejszy Foxshow wibrują, więc możesz je nosić wszędzie, nawet przed telewizorem. Wibracje stymulują mięśnie pochwy. Aby zwiększyć skuteczność, możesz zacisnąć mięśnie dna miednicy na kilka sekund na kulkach, a następnie je rozluźnić. Jest to proste i łatwe ćwiczenie, które jest bardzo skuteczne.

Kulki do ćwiczeń Kegla Foxshow posiadają również specjalne programy treningowe. Wibracje i impulsy są w rytmie, który stymuluje mięśnie dna miednicy i sprawia, że pracują one mocniej, są bardziej elastyczne i jędrne.

Jak długo trzeba ćwiczyć?

Zalecamy, aby na początku ćwiczyć z kulkami Kegla przez maksymalnie 10-15 minut. Czas ten można zwiększyć dopiero wtedy, gdy organizm zacznie lepiej znosić trening. Należy ograniczyć trening do 30 minut dziennie. Może to spowodować przetrenowanie i wywołać efekt odwrotny do zamierzonego w przypadku mięśni Kegla.

Jak wybrać kulkę gejszy?

Zalecany rozmiar dla większości kulek gejszy to 3,5 cm. Ten rozmiar jest najłatwiejszy w użyciu i najbardziej efektywny. Jest to taki sam rozmiar jak wszystkie rozmiary kulek waginalnych Foxshow. Wszystkie pokryte są miękkim silikonem, który jest przyjazny i sprawia, że są one wygodne w użyciu.