You are currently viewing Jak dawać klapsy i bawić się w spanking?
Jak dawać klapsy i bawić się w spanking?

Jak dawać klapsy i bawić się w spanking?

Siła klapsów będzie różna w zależności od osoby. Zalecamy, aby zacząć od delikatnych klapsów. Przyzwyczajaj pupę (i psychikę!) do klapsów, ale nie za szybko. Możesz zmieniać ich rytm, tempo, powoli zwiększać ich siłę, a także przeplatać lżejsze klapsy z mocniejszymi. Możesz robić krótkie przerwy między nimi, bo oczekiwanie na klapsa jest równie ekscytujące jak sam klaps. Możecie sprawdzić granice swoich możliwości.

Spanking jest przyjemny!

Możesz połączyć seks z innymi stymulacjami, takimi jak stymulacja łechtaczki, aby twoja sesja była pełna orgazmów. Możesz używać go do przejścia od seksu przyjemnego do przyjemnego, a nawet zamienić się rolami. Masaż jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ pośladki mogą być zaczerwienione i obolałe.

Podczas wymierzania klapsów ważne jest bezpieczeństwo. Przynajmniej na początku należy pamiętać, że klapsy są przeznaczone na uda i tyłek. Nie można tego robić nigdzie indziej. Możesz też wymierzać klapsy w inne miejsca, takie jak penis czy łechtaczka, ale wymaga to większej wprawy i wiedzy o możliwościach i potrzebach partnera. Unikaj wrażliwych miejsc i osłaniaj je cienką skórą.

Spanking jest jednym z przewinień BDSM. Jest związany z dominacją i osoba uległa nie zawsze może go powstrzymać w tradycyjny sposób. Jeśli jesteś otwarty na stawianie oporu, powiedzenie „nie, proszę, przestań, to zbyt trudne” może nie wystarczyć. Ważne jest, aby pamiętać hasła bezpieczeństwa (np. Ważne jest, aby używać słów/zwrotów, które zostały uzgodnione i nie są dwuznaczne. Najpopularniejszym z nich jest polecenie STOP. Może być ona ukryta pod niezobowiązującym, niewpadającym w ucho słowem, np. nazwą lub owocem. Hasła żółte i zielone służą do informowania, że wszystko jest w porządku lub że trzeba coś zmienić.

Klapsy i akcesoria BDSM

Najłatwiej jest dawać klapsy i klapsy erotyczne ręką. Może nie ma to największego potencjału i możliwości, ale jest…

Jakie akcesoria BDSM przydają się podczas sesji i czego potrzebujesz? Klapki są koniecznością, podobnie jak klocki do dawania klapsów. Mogą być szerokie lub wąskie, okrągłe lub owalne. Dostępne są z miękkiej satyny, klasyczne lub z twardego silikonu. Można do nich dodać koronkę lub ćwieki. Istnieje wiele opcji, które można dopasować do swoich pragnień i potrzeb. Najlepsze są modele klasyczne. Powinny być dłuższe, co pozwala na bardziej precyzyjne pociągnięcia i daje Ci dużą kontrolę nad swoją siłą.

Nie możesz mieć klapsów bez kijów do klapsów. Możesz stworzyć idealną atmosferę dla więzi i dominacji dzięki wszystkim akcesoriom BDSM. Sznurki do krępowania, kajdanki, opaski na oczy. Nie są one wymagane, ale mogą pomóc w odczuwaniu silniejszych emocji lub poczucia bezsilności (udawanej).

Ale to nie wszystko. Jeśli stroną bierną jest kobieta, do procesu dawania klapsów można dodać inne stymulatory. Najlepszą opcją są wibrujące jajeczka dopochwowe lub stymulacja łechtaczki. Korki analne zakładane podczas klapsów mogą być bardzo skuteczne, bez względu na płeć. Ciekawe efekty mogą przynieść także masażery prostaty dla mężczyzn. Zwolennicy tej stymulacji doceniają fakt, że klapsy mogą powodować mimowolne skurcze mięśni. Korek w pupie wtedy sam się porusza. Pamiętaj, żeby dawać klapsy w stopę wtyczki, a nie w tyłek.