You are currently viewing Majtki z wibratorem
Majtki z wibratorem

Majtki z wibratorem

Jest wiele rodzajów przeróżnych akcesoriów służących do stymulacji czy masturbacji. Wibratory zaś stoją na czele listy najchętniej używanych przez kobiety i pary. Tutaj również możemy znaleźć przeróżne wzory i rodzaje, często dość zaskakujące w swoim działaniu. Do takich właśnie możemy zaliczyć majtki z wibratorem czy też wibratory do majtek. Jak działają? Dla kogo będą ciekawym gadżetem? O czym trzeba pamiętać, kupując majtki z wibratorem?

Jak wyglądają majtki z wibratorem?

Powiedzmy sobie szczerze, że jest to pewien skrót myślowy. Faktycznie istnieją modele, które mają kształt majtek i wbudowaną wypustkę wibrator, jednak są one rzadko dostępne. Mówiąc „majtki z wibratorem” mamy na myśli takie modele, które mogą być użyte do penetracji, ale jednocześnie są podtrzymywane przez bieliznę. Można więc wykonywać z nimi przeróżne czynności – iść na spacer, pieścić się, robić zakupy czy oglądać serial…
Majtki z wibratorem składają się zazwyczaj z dwóch części. Mają trzon, służący do penetracji, na tyle jednak krótki, by dało się bez dyskomfortu chodzić czy leżeć z nim w waginie. Jest on lekko wygięty, by był zgodny z anatomią kobiety, a także po to, by lepiej stymulować punkt G. Niektóre majtki z wibratorem mają dodatkowo opcję ruchu posuwistego – trzon delikatnie rusza się w tył i w przód naśladując ruch penetracyjny penisa. Mogą być także podgrzewane, co daje większą naturalność podczas używania.

Wibrator do majtek i jego możliwości

Drugą częścią majtek z wibratorem często jest masażer łechtaczki. Bywa też, że jest to część jedyna i wtedy cała stymulacja jest skupiona na klitorisie. Niezależnie od tego, którą opcję wybierzecie, takie majteczki z wibratorem dają duże możliwości zarówno używającej ich w pojedynkę kobiecie, jak i parom poszukującym nowych sposobów na doznania intymne.
Ponieważ zewnętrzna część majtek z wibratorem jest płaska i raczej cienka, to nic nie stoi na przeszkodzie, by wibrator w majtkach nosić nie tylko w domu, ale również poza nim.
Stymulacja w miejscu publicznym nie dla każdego będzie opcją akceptowalną. Jednak osoby nieskrępowane i pragnące nowych wrażeń mogą się na nią zdecydować. Dlatego też majtki z wibratorami wyposażone są w sterowanie bezprzewodowe (są też modele z pilotem na przewód, ale coraz rzadsze i nie nadające się do użycia poza domem). Sterowanie może być albo klasycznym pilotem albo przez aplikację na smartfona w najnowszych i najbardziej zaawansowanych modelach. Warto wypróbować taki gadżet erotyczny – nawet jeśli nie w miejscach publicznych, to normalnie w domu, w czasie gry wstępnej lub używany w pojedynkę.