You are currently viewing Zabawa z masturbatorem – męska przyjemność
Zabawa z masturbatorem - męska przyjemność

Zabawa z masturbatorem – męska przyjemność

Masturbator to chyba najpopularniejsze urządzenie do męskiej erekcji. Korzystają z niego zarówno mężczyźni w związkach, jak i single. Choć nie zaleca się używania go w obecności lub wiedzy partnerki do seksu męskiego solo, to może być świetnym sposobem na urozmaicenie chwil samotnego seksu męskiego. Jakie są korzyści z masturbatora? Jakie są jego rodzaje?

Co sprawia, że warto sięgnąć po masturbator?

Masturbacja jest dobra dla twojego ciała i duszy. Masturbacja daje przyjemność, łagodzi stres i uwalnia emocje. Nic dziwnego, że jest tak uwielbiana przez mężczyzn. Można czuć się najlepiej, gdy w miejsce rąk można użyć odpowiednich akcesoriów erotycznych.

Masturbator jest urządzeniem, które stymuluje penisa jak najmocniej i najskuteczniej. Często jest pokryty wypukłościami lub wyposażony w wibracje i silniczek. Każdy mężczyzna może wybrać model, który najbardziej mu odpowiada. Wybór jest naprawdę ogromny.

Różne rodzaje masturbatorów

Najprostszy masturbator to ten, który można obsługiwać ręcznie. Występują one również w różnych rozmiarach. Występują w wielu rozmiarach, w tym małych, kompaktowych, a nawet kieszonkowych, takich jak Tenga Egg. Jest to japońskie jajko masturbacyjne. Jest elastyczne i rozciągliwe, więc może pasować na każdego penisa. Jest proste w konstrukcji, ale bardzo stymulujące. Mogą być bardzo duże, jak na przykład słynny latarka-masturbator Fleshlight. Są to prawdziwe masturbatory, które były wzorowane na ciałach gwiazd filmowych. Produkt jest solidny, ciężki i występuje w wielu wersjach. Każda wersja ma inny projekt wewnętrznego kanału.

Istnieje od setek do tysięcy modeli. Występują w różnych rozmiarach, kolorach i wagach. Mogą przypominać usta lub odbyt, albo pochwę. Choć wymagają ręcznej pracy przy obsłudze, mężczyźni je uwielbiają. Mogą oni korzystać z masturbatora we własnym tempie.

Choć mają podobną konstrukcję w środku, masturbatory wibracyjne mogą być droższe i bardziej zaawansowane od innych. Wyposażenie silnika i możliwości, które mu towarzyszą są tym, co je różni. Możesz mieć wibracje, pulsacje i ruch góra-dół. Jest wiele ustawień, które symulują seks lub zapewniają zupełnie inne doznania. Często nawet lepsze.

Sprawdź masturbatory dla mężczyzn na stronie naszego partnera.

Cyberseks jest możliwy dzięki najbardziej zaawansowanym modelom wibratorów. Możesz być stymulowana przez aplikację od partnera lub interaktywnie w erotycznych filmach i grach. Choć jest to wciąż nowa koncepcja, zyskuje coraz większą popularność. Dzięki temu mężczyźni mogą odkrywać świat fantazji i marzeń, a także żyć nimi jak najbardziej realnie.