You are currently viewing Ranking pompek do penisa – jak wybrać najlepszą?

Ranking pompek do penisa – jak wybrać najlepszą?

Drodzy panowie, jeśli zastanawiacie się nad zakupem tytułowego akcesorium i szukacie rankingu najlepszych pompek do penisa, to dobrze trafiliście. Powiemy wam, na co zwracać uwagę. W co wierzyć, a co jest tylko wymysłem marketingowym. Jak używać takich pompek, a czego nie robić. Zanim więc przejdziemy do zestawienia rankingowego, zacznijmy od podstaw.

Działanie pompek do penisa

Każda pompka do penisa, niezależnie od tego, czy duża, mała, z jakiego tworzywa, czy wodna, czy powietrzna, przede wszystkim musi mieć tubę. Tuba, czy też cylinder, służy do tego, by wprowadzić do niej penisa. Otwór takiego cylindra musi być zaś wyposażony w solidną uszczelkę. Gdy członek rośnie w środku tuby, naciska na uszczelkę, a tu blokuje odpływ powietrza (lub wody) z tuby. Jeśli w tubie brak szczelności, bo np. wybraliście model z dużym cylindrem, a penis do takich nie należy, to działanie pompki do penisa będzie zerowe. W miarę używania uszczelki mogą się przetrzeć i zniszczyć, wtedy też następuje utrata szczelności. Dlatego warto zwrócić uwagę na to, z jakiego materiału jest uszczelka. Jeśli z silikonu, to do zabawy z pompką używajcie wyłącznie wodnych żeli nawilżających, nie silikonowych i nie olejków czy balsamów kosmetycznych.

Penis wprowadzony – co dalej? Kolejnym niezbędnym elementem pompek do penisa jest mechanizm, który pozwala usunąć z nich powietrze. W najprostszych modelach może być to gruszka, w bardziej rozwiniętych to uchwyt pistoletowy, a w automatach po prostu silniczek. Wytwarza się wtedy podciśnienie i zaczyna działać fizyka. Za sprawą podciśnienia krew szybciej płynie w naczyniach krwionośnych, znajdujących się w członku. Wypełnia tzw. ciała jamiste, a one właśnie odpowiadają za wzwód. Penis rośnie. Jeśli wprowadziliście go w zupełnym zwisie, to może zaraz stanąć na baczność. Nie musi – powody zwisu mogą być różne, przy niektórych konieczna jest kuracja farmakologiczna, a nie pompka na erekcję.

Zakładamy jednak, że w środku pompki do penisa stoi śliczny, duży i sterczący członek. I to fakt, że będzie on większy i bardziej imponujący, niż gdy stanie na baczność o własnych siłach. Podciśnienie robi świetną robotę. Czego jednak nie robi? Nie powiększa członka na stałe.

Działanie pompek do penisa jest krótkoterminowe. Bezpośrednio po użyciu członek będzie zwykle widocznie większy, twardszy. Żyłki będą też mocniej napęczniałe od krwi, więc i jego wygląd wywoła efekt WOW. Taki stan może utrzymać się zazwyczaj przez kilkanaście do kilkudziesięciu minut. Jeśli dacie penisowi oklapnąć, a potem, za godzinę czy dwie, znowu stanie na baczność, to całkiem możliwe, że nadal będzie wydawał się większy niż zwykle.
To wszystko. Nikt i nigdy nie udowodnił, że działanie pompki do penisa sprawi, że członek powiększy się na stałe. Jeśli więc chcecie kupić ją w tym celu, to oczywiście możecie próbować, jednak nie wróżymy wam większych szans. Podkreślmy jednak

POMPKI DO PENISA NAPRAWDĘ DZIAŁAJĄ!

Tylko nie tak, jak wołają reklamy. To świetny sposób, by pomóc sobie uzyskać mocniejszą, szybszą erekcję. Na jej zaburzenia cierpią miliony facetów. Niektórzy co jakiś czas, inni w zasadzie za każdym razem. Przepracowanie, stres, nadwaga, brak ruchu – to wszystko sprawia, że penis nie chce współpracować. W takim przypadku pompka naprawdę może pomóc. I to bardzo szybko, bo efekt widać dosłownie w ciągu paru minut. Działanie pompki do penisa docenią więc wszyscy mężczyźni w związkach, których niedyspozycja wpływa na jakość życia seksualnego. Single, prawdę mówiąc, też, bo pompka może być użyta również przed masturbacją.

Większy i sterczący – tak. Ale tylko chwilowo. I to wcale nie musi być wada, jeśli wiecie, czego szukacie i czego oczekiwać.

Skutki uboczne używania pompek do penisa

Pompki do penisa, jak wszystko zresztą, mogą dawać skutki uboczne. Kupując taką zabawkę, zwracajcie uwagę na jakość i kraj pochodzenia. Te, które są podejrzanie tanie, mogą być wykonane z materiałów niespełniających norm, zanieczyszczonych metalami ciężkimi, a także na tyle kruchych, że mogą pęknąć podczas pompowania. To samo dotyczy pompek kupowanych bezpośrednio w Azji – nie dotyczą ich normy europejskie.
Załóżmy jednak, że wybraliście porządny model, na przykład coś z naszego rankingu pompek do penisa. Czy nadal istnieje możliwość wystąpienia skutków ubocznych? Tak, jeśli nie będziecie stosować się do zaleceń i przesadzicie z czasem stosowania.
Jeśli pompka będzie używana zbyt długo albo zbyt często mogą pojawić się niezbyt pozytywne efekty. Na przykład skóra na penisie stanie się jakby obwisła, utraci elastyczność i nie będzie się zbyt dobrze prezentować. W skrajnych przypadkach może nastąpić również zasinienie, krwiak, rozerwanie naczyń krwionośnych, a nawet trwała utrata erekcji. Tak więc drodzy panowie – używamy pompek rozsądnie i z umiarem, a nie po pół godziny dziennie codziennie przed 2 miesiące, jak doradzają niektóre reklamy.

Alternatywne metody powiększania penisa

Wiecie już, że pompka nie działa długofalowo i nie jest w stanie powiększyć penisa na stałe. A co jest? No cóż, pewnie nie będziecie zadowoleni z odpowiedzi…

Suplementy, tabletki na powiększenie penisa – Działają. Ale powiększają nie penisa, tylko ogólnie libido i potencję. Zawierają między innymi afrodyzjaki – więc podniecają. Dostarczają mikroelementów, których często brakuje nam w diecie, co też wpływa na łatwiejszą erekcję. Dodatkowo często składnikiem takich tabletek jest L-Arginina. Poprawia ona transmisję azotu między komórkami. To również ułatwia osiągniecie erekcji. Innymi słowy, dzięki tabletkom na powiększanie penisa możecie mieć większą chęć na seks, a erekcja może być łatwiejsza. Czy to dużo czy mało? Oceńcie sami.

Kremy powiększające do penisa – tu sytuacja jest analogiczna. Z tym że kremy mogą lepiej się wchłaniać. Aplikuje się je zwykle po prysznicu. Skóra wtedy jest ciepła, pory w niej są otwarte, więc i składniki aktywne są łatwiej transportowane. Masaż jest też przyjemny, ale na stałe powiększenie penisa nie ma co liczyć.

Rozciąganie, obciążniki, ekspandery – teoretycznie mogą coś zmienić. Badania, przeprowadzone jednak na małej próbce, potwierdziły zmianę rozmiaru penisa o centymetr czy nawet dwa. Jednak ekspandery nosi się na penisie bez wzwodu i takie rozmiary były porównywane. Czy zwiększą penisa w zwodzie? Naprawdę ciężko powiedzieć i zgadywać, na ile jest to realne. Na pewno mogą doprowadzić do urazów członka.

Operacja chirurgiczna metodą podcięcia więzadeł wieszadłowych – działa. Dzięki tej operacji część penisa znajdująca się wewnątrz ciała wysuwa się do przodu o około 1-3cm. Niestety – operacja może powodować trwałą utratę zdolności do uprawniania seksu i zaburzenia erekcji. Zalecana tylko z przyczyn medycznych, uzasadnionych.

Zastrzyk z kwasu hialuronowego – jedna z niewielu (innymi są przeszczep własnej tkanki tłuszczowej lub wszczepienie implantów) metod o potwierdzonej skuteczności. Zwiększa jedynie grubość penisa, nie długość. Efekt nie jest stały, utrzymuje się około 2 lata.

Alternatywne metody na lepszy wzwód

Pompki do penisa z rankingu wpływają na lepszy wzwód, nie na trwały rozmiar penisa. Działanie to możecie wzmocnić przez:

  • stosowanie pierścieni erekcyjnych,
  • suplementy diety, uzupełniające niedobory mikroelementów i minerałów, wzbogacone afrodyzjakami,
  • ćwiczenia męskich mięśnia Kegla,
  • zmianę diety, rezygnację z używek, zwiększenie aktywności fizycznej.

To proste rozwiązania, by seks było uprawiać łatwiej i dla was obojga było przyjemniej.

Ranking pompek do penisa

Przechodzimy zatem do rankingu pompek do penisa.

Powerpump automatyczna pompka erekcyjna do penisa

Powerpump automatyczna pompka erekcyjna do penisa
Klasyczna pompka do penisa o prostej budowie. Odpowiednia rozmiarem dla większości mężczyzn. Jej plusem jest automatyczne działanie, więc wystarczy nacisnąć przycisk, by powstało podciśnienie. Również cena zachęca do zakupów.

Powerpump automatyczna pompka erekcyjna do penisa

Powerpump automatyczna pompka erekcyjna do penisa
Bardziej rozwinięta wersja pierwszego modelu. Pompka do penisa z wyświetlaczem, dającym możliwość kontroli ciśnienia. Dodatkowo mamy cztery funkcje ssania. Może być używana nie tylko jako pompka erekcyjna, ale fajny gadżet przy masturbacji.

Pump Men automatyczna pompka erekcyjna do penisa z wyświetlaczem

Pump Men automatyczna pompka erekcyjna do penisa z wyświetlaczem
Szeroka, wygodna tuba i również automatyczna praca. Przyciski regulują ciśnienie, a wyświetlacz pokazuje jego stan. Dzięki temu można precyzyjnie ustawić pożądaną wielkość, która jest dla was najbardziej skuteczna. Jest ładowana przez USB, więc precz z bateriami – koszty maleją.

Preformance vx3 manualna pompka erekcyjna do penisa

Preformance vx3 manualna pompka erekcyjna do penisa
Tym razem to pompka ręczna, ale z precyzyjną kontrolą nad ciśnieniem. Mechanizm pompujący jest wygodny, nie wymaga użycia wielkiej siły. Tuba duża, szeroka, i wygodna. W komplecie pierścień erekcyjny – jeśli założycie go po użyciu pompki, to wzwód utrzyma się dłużej.

Stiff & Strong Pump manualna pompka erekcyjna do penisa

Stiff & Strong Pump manualna pompka erekcyjna do penisa
Gadżet dla panów, którzy na serio podchodzą do rankingu pompek do penisa i nie patrzą tylko na cenę, ale też na możliwości. Pompka ręczna, z precyzyjnym mechanizmem pistoletowym. Dodatkowo dokładny ciśnieniomierz analogowy, pozwalający na dobór odpowiednich parametrów. Tuba duża, z szeroką uszczelką, ograniczającą możliwość ucieczki powietrza do minimum. Przez to zaś zwiększająca sprawność pompki.

Max Results Pump pompka do powiększania penisa

Max Results Pump pompka do powiększania penisa
Pompka o klasycznej tubie, jednak z bardzo solidną uszczelką. Maksymalne rezultaty – bo powietrze nie ucieka, a skuteczność pompki jest bardzo wysoka. Na uwagę zasługuje również wygodny, tłokowy mechanizm pompowania powietrza.

Propozycje w naszym rankingu pompek do penisa to modele, które działają. Tak, jak działać powinny, czyli sprawnie i skutecznie poprawiając możliwość erekcji, powiększając penisa na pewien czas i przez to dając możliwość cieszenia się lepszymi wrażeniami podczas seksu. Zdecydowaliście, którą kupicie?