You are currently viewing Gry erotyczne

Gry erotyczne

Gry erotyczne to bardzo dobry pomysł na urozmaicenie gry wstępnej. Niestety, również niedoceniany. Zdecydowanie zbyt mało par sięga po nie, nawet jeśli używa innych zabawek erotycznych. Może pora to zmienić?

Co dają gry erotyczne?

Na rynku dostępne jest bardzo dużo rodzaju gier erotycznych i miłosnych. Dotyczą różnorodnej tematyki.
Jedne z nich koncentrują się na miłosnych zadaniach i wcale nie rozgrywają się w łóżku. To na przykład karty poleceń, które nakazują przesłanie pikantnego SMSa czy rozbieranego zdjęcia, albo wykonanie telefonu, w czasie którego opowiadamy sobie jakieś fantazje erotyczne.
Inne gry są bardziej dosłowne i tam polecenia dotyczą na przykład całowania pewnych miejsc na ciele, kochania się w określonej pozycji czy w pomieszczeniu albo wypróbowania jakiejś aktywności seksualnej.
Są też gry tematyczne, poświęcone właśnie pewnym określonym zachowaniom. Na przykład z dziedziny BDSM, gdzie powoli wprowadzają partnerów w klimat i pokazują im, co mogą i mają sobie robić wzajemnie.
Po co w nie grać, co to daje? Otóż pary bardzo często mają problemy z komunikacją. Nie umieją opowiadać sobie o swoich fantazjach erotycznych czy chęci na spróbowanie czegoś. Jeśli jednak wskaże to karta gry erotycznej czy pole na planszy, wtedy można powiedzieć, że o wszystkim zadecydował los. Brak jest więc obawy przed śmiesznością czy odrzuceniem propozycji. Bo przecież to tylko gra – jeśli nie macie ochoty czegoś robić, to po prostu nie robicie, nie zmuszacie się.

Dla wzbogacenia erotycznego menu i dla zabawy

Zaletą takich gier jest też to, że dzięki nim możecie nauczyć się czegoś. Właśnie nowych pozycji, zachować czy sztuki uwodzenia i podniecania osoby partnerującej. Jeśli w czasie gry okaże się, że coś wam sprawia naprawdę dużą przyjemność, to będziecie to później robić nawet już bez gry. Po prostu nauczycie się czegoś nowego o sobie i partnerze czy partnerce.
Innym powodem grania w gry erotyczne jest po prostu dobra zabawa i sama przyjemność z czynności, jakie znajdujecie na kościach czy kartach. Znacie je dobrze, lubicie, ale nie zawsze i na wszystko macie czas. Gra decyduje za was i podpowiada wam, co możecie robić.
Wydawać by się mogło, że gry erotyczne to nic takiego. Jednak to, że wprowadzają urozmaicenie do życia erotycznego, jest bardzo cenne. Właśnie rutyna powoduje często znudzenie i brak ochoty na zbliżenia. A dzięki grom erotycznym można się wyrwać z niej i łatwo otworzyć na nowe doznania. Od zmysłowych i uwodzicielskich, przez pełne namiętności, po takie, o których wcześniej nawet nie myśleliście.