You are currently viewing Pegging – chcecie spróbować?
Pegging - chcecie spróbować?

Pegging – chcecie spróbować?

„Normalny” seks jest zdominowany przez mężczyznę, a jego penis odgrywa w nim główną rolę. A gdyby te role były odwrócone i to kobieta miałaby penisa? Nie jest to tak powszechne, jak mogłoby się wydawać. Jest to zabawne i fascynujące, jeśli jesteś na tyle odważny, by spróbować. Pegging nie jest dla wszystkich.

Co to jest pegging?

Pegging odnosi się do aktu seksualnego, w którym kobieta nosząca sztucznego penisa w swojej uprzęży penetruje analnie mężczyznę. Pegging to coś więcej niż tylko penetracja z użyciem dildo lub wtyczki. Pegging wymaga, aby penis kobiety zachowywał się jak prawdziwy. Termin ten nie jest powszechnie znany, gdyż liczy sobie zaledwie kilkadziesiąt lat. Wynika to z faktu, że męska penetracja pupy często kojarzy się z orientacją seksualną, do czego faceci nie chcą się przyznać. Nawet jeśli czują się tak, jak…

Pegging może być bardzo przyjemny, jeśli pozbędziesz się tych uprzedzeń. Penetracja może być przyjemna, niezależnie od płci. Kolejnym ważnym czynnikiem w przypadku mężczyzn jest prostata. Znajduje się ona zaledwie kilka centymetrów od wejścia do odbytu. Gruczoł krokowy znajduje się dość blisko. Choć nie wszystkie jego funkcje są zrozumiałe, jedno jest pewne. Masowanie prostaty może zwiększyć siłę orgazmu i sprawić, że będzie on występował bez dotykania penisa.

W peggingu nie chodzi tylko o doznania fizyczne. Pegging polega na zdominowaniu partnera i odwróceniu tradycyjnych ról. To może sprawić, że sprawy staną się ekscytujące. Kobiety uwielbiają mieć kontrolę, podczas gdy mężczyźni wolą być ulegli. W niektórych przypadkach taki układ może być stały, ale nie jest to rozwiązanie dla wszystkich par.

Strapon pegging

Aby kobieta mogła dosięgnąć pupy swojego partnera, musi być jej udostępniony penis. Większość ludzi preferuje strap-on lub odpowiednie uprzęże, które owijają się wokół bioder. Mogą się one składać tylko z pasków lub z kombinacji obu tych elementów. Zwieńczeniem strap-on jest członek. Jest to zazwyczaj wierna, realistyczna kopia prawdziwego penisa. Niektórzy mężczyźni wolą gładkie modele, którym brakuje szczegółów anatomicznych. Penis nie musi być bardzo długi do stymulacji prostaty, ale musi pokazywać dominację. Niektóre pary preferują duże lub nawet bardzo duże dildo, które jest znacznie większe niż statystyczny penis.

Wibrator strap-on może dostarczyć więcej doznań. Choć może on wzmocnić doznania płynące z penetracji, wiele par woli czyste doznania, gdy kobieta nosząca pas do peggingu penetruje spód mężczyzny.