You are currently viewing Wieczór zmysłowych zabaw
Wieczór zmysłowych zabaw

Wieczór zmysłowych zabaw

Gdy za oknem szybciej robi się ciemno, a szaruga nie zachęca do opuszczania domu, wykorzystajcie czas na coś miłego dla siebie. Wspólny wieczór nie musi przebiegać schematycznie. Tym razem rozbujajcie libido podczas erotycznych gier! Można skorzystać z gotowych propozycji lub pobawić się w wymyślanie zasad i scenariusza. To dobry sposób na podkręcenie atmosfery i grę wstępną, która będzie preludium do namiętnej nocy. Przede wszystkim liczy się kreatywność i chęci, ale gadżety i akcesoria pomogą znaleźć inspiracje i dodadzą figlom pieprzyka.

Pikantny wieczór we dwoje

Tej zabawy nie trzeba nikomu tłumaczyć. Znacie ją wszyscy bardzo dobrze z kolonii, szkoły czy podwórka. Tym razem wykorzystajcie ją w seks odsłonie. Przydatne będą specjalnie przygotowane lub kupione karty z niewybrednymi pytaniami i zadaniami, ale można je też formułować na bieżąco z głowy. Jeśli któreś z partnerów nie będzie chciało udzielić odpowiedzi, wówczas czeka na nie rozkaz, który musi wykonać. Zrób swojemu mężczyźnie striptiz, prezentując koronkową, zmysłową bieliznę. Wymasuj swojej kobiecie stopy, używając apetycznie pachnącego żelu… Ciężko się powstrzymać, by nie zacząć ich lizać? Nie walcz z tym! Jeżeli akcja się rozkręci, możecie wykorzystać również specjalnie stworzone kostki z pozycjami miłosnymi. Każdy rzut to wygrana…

Zabawy we dwoje na wieczór

Oczy szeroko zamknięte to tytuł filmu, erotyczny thriller z Nicole Kidman i Tomem Cruisem, który również może urozmaicić Wasz wspólny wieczór, ale tym razem nie będziecie zajmować się kinematografią, bo zamkniecie oczy. Pewnie wiecie, że wykluczając jeden ze zmysłów, pozwalacie, by inne się wyostrzyły? Niech jedno z partnerów wyłączy wzrok, jedwabna lub satynowa przepaska zawiązana nad nosem w tym pomoże. Ręce też można przewiązać lub pozbawić swobody ruchów przy pomocy kajdanek. Jedna ze stron kieruje zabawą. To od niej zależy, czy druga osoba będzie łaskotana piórkiem, smagana pejczem, masowana, podszczypywana, a może karmiona afrodyzjakami. Elementy BDSM w dawce, na którą oboje z kochanków się zgadzają, rozbudzą pożądanie i prowadzą do dalszego, namiętnego rozwoju sytuacji (Wypróbuj też inne Pomysły na grę wstępną).

Pomysły na seks

Gry erotyczne to nie tylko pomysł na pikantną zabawę we dwoje, ale też sposób na lepsze poznanie siebie. Jeżeli nie jesteście śmiali w tematach seksu, tego typu rozrywka okaże się dobrym impulsem do rozmowy, nawiązania bliskości i przełamywania barier. Czasem zainicjować konwersacje dotyczącą kwestii intymnych jest trudno, wyjawianie swoich fantazji erotycznych i mówienie głośno o preferencjach, oczekiwaniach i chęci eksperymentowania nie wszystkim przychodzi z łatwością. Gra seksualna to dobry pretekst, by zmienić coś w tej kwestii, otworzyć się, wypróbować nowych rzeczy i zbliżyć do siebie, a także zbudować zaufanie. Zakup akcesoriów tego typu to ciekawy pomysł na prezent. Właśnie wtedy możesz sięgnąć po Twój pierwszy wibrator :)Za pomocą nich można przemycić swoje zainteresowanie drugą osobą, sugestie, że mamy ochotę na więcej, propozycje wieczoru pełnego wrażeń i zmysłowych doznań. Zagracie?

Zapraszamy także do artykułu: Jaki wibrator wybrać?